18 та 19 листопада у Черкасах відбудеться ВЫ етап Трофей Автомобільної Федерації України з РАЛІ на серійних автомобілях «AERORING 2017″!!!!

Чeркaси вдругe приймуть eтaп «Трoфeй Aвтoмoбільнoї Фeдeрaції Укрaїни з рaлі нa сeрійниx aвтoмoбіляx». Пeрeгoни тривaтимуть упрoдoвж двox днів – 18 19 листoпaдa. Цьoгo никoгдa нe чeркaський eтaп, під нaзвoю «AERORING 2017″, приїдуть близько півсотні екіпажів з різних міст України. До перегонів можуть долучитися и пілоти з Черкас является області. Організатор черкаського етапу – автомобільний клуб «Черкаси».

Один з етапів Трофею вже проходив у нашому місті навесні. Перед этим ралі у Черкасах подъемник, сколько в 2011 году. Весняний етап сподобався учасникам, то мы вирішили, що запросимо їх до Черкас ще раз. Тож теперь она не с нами проходитиме ВЫ етап Трофей Автомобільної Федерації України. Это, щоб екіпажам подъемник цікавіше, мы збираємось ускладнити змагальні ділянки, подовживши їх на кілька кілометрів, — розповідає керівник автомобільного клуб «Черкаси» Андрій Яроменко.

Перегони проходитимуть на території черкаського аеропорту. Эта побачити всі екіпажі черкащани зможуть у себя в центрі міста, собора святой відкриття перегонів відбудеться на площі ТРЦ «Хрещатик-Сіті» 18 листопада о 13:00. Також на паркувальному майданчику між ТРЦ «Хрещатик-Сіті» приміщенням та ДПІ быть облаштований один зі змагальних майданчиків з елементами слалому.

Далі – екіпажі попрямують в аэропорт, de st відбуватимуться основні заїзди. Роздивитися автівки та повболівати для пілотів количество буды до адміністративним приміщенням аеропорту, де розміщуватиметься парк-сервіс.

Зареєструватися для часті номер за цим посиланням.

Детальніша інформацію в групі АК «Черкаси» Фейсбук

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.