2. етап Чемпіонату з Дрег рейсингу у Полтаві

Другий eтaп Чeмпіoнaту Укрaїни з дрeг рeйсингу відзнaчівся зaпeклoю бoрoтьбoю під пeкучим сoнцeм у Пoлтaві. Злітнa смуга аеропорту «Полтава» зустріла пілотів з усіх куточків України: Київ, Полтава, Суми, Харків, Запоріжжя, Прилуки, Кременчука, тощо. У порівнянні з попереднім етапом кількість учасників на старті в кожному з класів збільшилася.

Проти аномальна спека створила только нестерпні випробування для кожного сала присутнього — для спортсменів, это для їх вболівальників. Цього разу в списках количество секретных знайти велику кількість нових прізвіщ. А також среди учасников були дві дівчини — це Олеся Лиса Олена Выпечки, Які змагаються на стадии на рівні з чоловіками эти займають призові міста.

Взагалі, за офіційними даними зібралося більше ніж 40 пілотів, а саме видовище відвідало приблизно 2000 вболівальників, що залишились в неймовірному захваті від уровня адреналіну, який зашкалював на старті, так что я сильный и температура довкола.

Організатором Подъемник підготовлено багато сюрпризів для присутніх, які давали можливість перепочити пілотам эти розважитись глядачам. Наприклад, «Дріфт-таксі» подарували драйв незабутні емоції для тих, хто наважився освідчитися у коханні зі сцени. Окремий подарунок подъемник представляет колективом генерального партнера етапу ТОВ «Компанії»Star Line»Тойота Центр Полтава» своєму директору Дмитрові Батігіну, Який саме 16 липня святкував день народження. На Офіційному відкрітті змагання такоже були присутні Секретар Полтавської міської Ради Оксаны Деркач эта Голова комітету дрег рейсингу ФАУ Вадим лисий.

 

Нагадаємо, що наступний етап відбудеться 14 серпня в Черкасах. Черкаси, готуйтесь! Мы їдемо до вас!

Прес-реліз комітету дрег рейсингу ФАУ

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.