23-24 липня у Полтаві відбудеться 3. етап «РТР Тайм Аттак»

У нaйближчі виxідні стaртує трeтій eтaп нaціoнaльнoї сeрії з кільцeвиx гoнoк «тaйм-AТТAК» «RTR Time Attack». На цей раз гонку приймає Полтава. Після київського эти одеського етапів серія вперше стартує на картодромі «Лтава». Організатори зазначають, що даний трек відрізняється цікавою конфігурацією и високим рівнем безпеки для учасників. А вмісткі криті стаціонарні трибуни и невеликі розміри траси дозволяють зручно спостерігати за боротьбою пілотів великій кількості глядачів. Для комфортного відпочинку відвідувачів будуть організовані зона харчування и «гостиная». Крім того уболівальникам быть відкритий доступ сервісний парк, de количество ближче познайомитися з автомобілями учасників и роботою механіків.

Програма змагання розрахована на два дні. У суботу 23 липня спортсмени пройдуть обов’язкові перевірки и отримають можливість випробувати доріжку під час вільних практики (ч 15:00). Стартувати здесь можуть не тільки вже зареєстровані пілоти, y усі бажаючі. Ближче до вечора в Полтаві почнуться и кваліфікаційні заїзди (завтрак 17:30 до 18:30).

У неділю 24 липня учасники спробують ще раз розгадати всі секрети цієї траси в тренувальних стартах (згідно розкладу завтрак 10:00 до 13:00), а після обіду відбудуться залікові заїзди (h 14:00). Церемонія нагородження переможців та призерів запланована в 18:00 часов.

Запрошуємо всіх любителів швидкості з Полтави, Києва, Дніпропетровська та інших міст цікаво провести вихідні на картодромі «Лтава» 23-24 липня!

 

Деталі на сайті www.timeattack.rtr.ua

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.