3. липня Чемпіонат України з дріфтингу у Вінниці

2-3 липня 2016 года аеродром «Калинівка» вкотре стане епіцентром запеклих дріфт-баталій. Традиційно здесь відбудеться другий етап всеукраїнських змагань з дріфтингу, що в новому сезоні носить назву Belshina Drift Championship of Ukraine. Захід пройде під патронатом Вінницької міської ради та мера Вінниці Сергія Моргунова. Змагання проводяться згідно правил та вимог V – Автомобільної Федерації України.

Близько 30 професійних пілотів на спеціально підготовлених автомобілях потужністю до 1000 кінських сил змагатимуться на калинівській «бетонці» за звання Чемпіона України з дріфтингу. Видовищна спортивна боротьба, багата на адреналін, дым горілої гуми эти неперевершені парні заїзди, цього года обіцяє бути неймовірно жорсткою та цікавою: повернення в гонку трійки легендарних українських спортсменів обов’язково змінить акценти в ТОП-10. Триразовий чемпіон України та призер європейських серій Олександр Грінчук (Гриня), переможець української серії завтрак дріфтингу является Гран-Прі Вінниці Денис Лісічонок (Ліман), призер етапів Чемпіонату України з дріфтингу Віталій Лютий, що торік «відпочивали» від українського чемпіонату складуть достойну конкуренцію фаворитам минулого сезону Дмитру Іллюку, Олександру Косогову, Руслану Езерову тощо. Вдачу дебютантів випробуватимуть на змаганнях чимало новачків, серед яких є d вінничани. Землякам варто вболівати за Максима Онопенко, Руслана Шевчука та Сергія Гребенюка. Сподіваємось, що домашній путь підтримка глядачів подарують їм достатньо впевненості та відчайдушності.

Після першої проби пера на щойно побудованих для міжсезоння авто у Львові, вінницький етап стане площадкою для більш сміливих експериментів, палких емоцій та впевнених заїздів side-by-side. Перший день, присвячений тренуванням, подарує глядачам багато експериментальних трюків, яскравих аварій та безліч заносів в поворотах. Другий, змагальний день розставить всі крапки над «И» в дивовижних фінальних заїздах. Напруга не полишатиме трибун все до церемонії нагородження.

Організатор заходу Вінницька федерація дрег-рейсингу эти дріфтингу (VFDD), голова федерації та голова комітету V z дріфтингу Андрій Гальчинский, генеральний шинний спонсор події Український Торговий Дім «Белшина», очікуючи серйозний хор учасників та потужні протистояння, не забувають и о інфраструктуру для глядачів. Окрім неймовірної спортивної боротьби, на вболівальників чекає шоу-програма, автограф-сесія з пілотами, виставка тюнінгованих автомобілів, вільний вхід в сервісний парк, торгові точки з їжею и напоями.

Эти головне – цього года покращено сервіс з замовлення квитків. «Нині придбати квиток номер только через форму на сайті Чемпіонату www.driftukraine.com. Спрощена процедура попереднього продажу квитків позбавить глядачів будь якого очікування» – коментують організатори.

Будьте свідком неймовірного протистояння українських гонщиків, оціни красу динамічних парних заїздів, вболівай та фотографуйся зі своїми фаворитами. Ак вы не можете це пропустити!

 

Вартість квитків:
2 липня (тренування) – 100 usd.
VIP (в день тренування) – 250 грн.

3 липня (день змагань) – 120 грн. (попередній продаж)
Вартість квитка в день змагань – 170 долларов.
VIP (в день змагань) – 350 грн.
Дітям до 10 років (супроводі дорослих) – вхід безкоштовний

Попередній продаж квитків: (063) 730-30-30 або, або за посиланням.

Хештеги Чемпіонату: #driftukraineVINNITCA2016, #driftukraine, #VFDD

Слідкуйте для DCU в соціальних мережах:

facebook.com/drift.champ.ukraine

vk.com/driftukraine2016

instagram.com/driftukraine

З питань акредитації преси пишіть на press.drift@gmail.com

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.