4. этап Чемпионата по слалому у Дніпрі

12 сeрпня у місті Днeпр відбувся чeтвeртий eтaп Чeмпіoнaту Укрaїни з aвтoмoбільнoгo слaлoму. Пeрeгoни зібрaли крaщиx aвтoспoртсмeнів з цієї дисципліни. Вoстaннє слaлoм у Дніпрі прoxoдив щe в 2013 рoці. Oргaнізaтoрaми нинішньoгo eтaпу стaв aвтoмoбільний клуб «Чeркaси» спільнo з Дніпрoвським oблaсним aвтoклубoм.

Зaгaлoм Чeмпіoнaт got п’ять eтaпів, пoпeрeдні прoxoдили у Рівнoму, Xaркoві та Львові.

Етап у Дніпрі зібрав найкращих 13 пілотів із Києва, Львова, Черкас является Дніпра. Змагалися вонь традиційно у трьох класах – «підготовлені авто із заднім приводом», «підготовлені авто із переднім приводом» эти «стандартні автомобілі». Паралельно проходив залік на «Кубок Дніпра».

— Цього год місто Днепр, число сказати, є лідером на проведенню автомобільних змагань. Здесь проходять перегони завтрак автокросу, з кантрі-кросу, ралі на серійних авто, то мы вирішили, що и слалом варто організовувати саме у Дніпрі. Сподіваюся, що ця дисципліна стане здесь традиційною, — розповідає співорганізатор этот учасник четвертого етапу черкащанин Андрій Яроменко. — Мы розраховували, що буде значно більше учасників саме із Дніпра. Але, напевно, не всі зважилися. Хоча я впевнений, що наступного года пілотів з Дніпра быть чимало.

Варто додати, що четвертий етап був для спортсменів із несподіванкою, бо ж змагання проходили не як завжди на асфальтному покритті, а на майданчику із тротуарною плиткою. А це ускладнювало заїзди.

— Фігура, яку проїздили пілоти, не надто довга, але досить непроста. У ній, наприклад, подъемник двух елементи із заднім ходом, поліцейський розворот. Також складнощів додавало саме покриття – спортсмени не готувалися до того, що будуть їздити на тротуарній плитці. То, пілотам доводилося більше працювати рулем, — додає Андрій Яроменко.

Кращий час заїздів у класі «підготовлені авто із заднім приводом», демонстрируя пілот зі Львова Олексій Виговський. Першим у класі «підготовлені авто із переднім приводом» став киянин Максим Шиков. «Золото» класу «стандартні автомобілі» теж поїхало до столиці – переміг киянин Максим Євдокимов, а в «Кубку Дніпра» кращий результат показывает, Володимир Заборенко. Код командному заліку перемогли черкащани – команда автомобільного клуб «Черкаси».

Теперь она не всі спортсмени готуються до фінального етапу, що пройде у Києві.

 

Прес-реліз організатора

Інші новини motorsport України світу и >>

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.