5. етап «LTAVA ATTACK SERIES 2016″ Полтаві

Зaxід прoxoдитимe прoтягoм 10-11 вeрeсня.
Цe дoзвoляє брaти учaсть в сeрійній тexніці з дотриманням мінімальних вимог безпеки (наявність в автомобілі вогнегасника, обов’язкове використання шолому и ременів безпеки). На відміну від класичного кільця здесь немає контактної боротьби, пілоти виїжджають на трассе окремо и змагаються виключно з секундоміром. Довідка:
Время атаки — в дослівному перекладі з англійської «боротьба з час», різновид кільцевих перегонів.
На старт вийде 70 пілотів з різних куточків України, які відзначають вдале географічне розташування и чудову конфігурацію траси.
 
Наше місто зустрічатиме учасників з Києва, Харкова, Дніпра, Код, Одеси, Первомайська, Донецька, Луганська, Миколаєва, и, звичайно, Полтави. Дисципліна «Timeattack» з’явилася відносно нещодавно, эля, Полтава зі своєю кільцевою трасою «Лтава» вважається її столицею.
То, щиро запрошуємо на всі етапи масштабних змагань и просимо посприяти в анонсуванні эти висвітленні заходу.
Організатор – Андрій Приходько, відбудуться змагання під егідою Автомобільної Федерації України.

Mega drive, висока швидкість, натовп вболівальників з різних міст, фінальна гонки національної України серії LTAVA ATTACK SERIES 2016. Bil V етап, який проходить місті Полтава.
Детальніше: https://vk.com/ltava_attack_series
11.09. – прес-конференція з топ-пілотами в ТРЦ «Київ» вул. Також представлення учасників, авто-шоу, виставка машин. Зіньківська 61а
около 18:30. Комарова 11. Програма:
10.09. – поршень заїздів о 8 ранку, гоночний трек «Лтава», вул.

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.