6 легендарних ралійних авто, які количество придбати…

Для скільки и сильный купити aвтoмoбілі світoвoгo чeмпіoнaту з рaлі від 1982 гoдa.

Кoжeн, xтo любить швидку їзду, зaвжди мріяв спрoбувaти свoї сили в світoвoму рaлі. Щoб виступити в пoдібнoму чeмпіoнaті aбo йoгo лoкaльній вeрсії, пoтрібeн відпoвідний aвтoмoбіль. Звичaйнo, кoличeствo купити стaрeнький Ford Focus aбo Toyota Corolla, a пoтім пoкрaщувaти їx. Aбo придбaти вжe підгoтoвлeний для гoнoк aвтoмoбіль з бaгaтoю істoрією. Ринoк тaкиx мaшин нe дужe вeликa, прoтe тaм трaпляються унікaльні лoти нa кштaлт Metro 6R4. Мы вивчили інтeрнeт-aукціoни щoб зрoзуміти, що i за скільки количество купити.

Subaru Impreza WRC

Ціна: € 145 000

Потужність: 320 кінських сил

Привід: повний

Рік виробництва: 2004

Без перебільшення, легендарний автомобіль, який мріяла мать, что ли сильна людина, сильный хоч трохи цікавиться автоспорта. Впізнаване забарвлення, брутальний звук двигателя и «золоті» диски – на цій машині виступали Мікко Хірвонен и Петтер Солберг.

Lancia Delta HF Группа А

Ціна: € 295 000

Потужність: 400 кінських сил

Привід: повний

Рік виробництва: 1992

Легенда світового ралі. Для її кермом свій перший и єдиний титул в WRC завоював в 1994 году-ему Дідьє Оріоль. Всього на Delta подъемник виграно 64 перегонів, а фабрики ця модель принесла шість Кубків конструкторів.

LADA 2105 VFTS

Ціна: € 10 000-15 000

Потужність: 170 кінських сил

Привід: задній

Рік виробництва: 1982

ВАЗ-2105, став найбільш успішним проектом Вільнюської завод транспортних засобів – першого в СРСР автомобільного тюнінг-ательє. Машина навіть була омологована для виступу в групі B світового ралі, але в ній LADA 2105 VFTS виступити так и не встигла: категорія була закрита.

Mitsubishi Lancer Evo IX

Ціна: € 45 900

Потужність: 280 кінських сил

Привід: повний

Рік виробництва: 2006

Увібравши в себе краще від попередників, Mitsubishi Lancer Evo IX стала гідним конкурентом для Citroen C4, Ford Focus и Subaru Impreza. С 2008 році в чемпіонаті WRC на цьому автомобілі брав участь Євген Новіков.

MG Metro 6R4

Ціна: 130 000

Потужність: 500 кінських сил

Привід: повний

Рік виробництва: 1986

Одна з легенд групи Б. На заході цього класу інженери Austin Rover готували автомобіль потужністю 700 кінських сил, однак вийти на старт він так и не встиг. Колишній пілот ралі и ралі-кросу Уїлл Голлоп згадує: «Вперше сівши на кермо MG Metro 6R4, я не міг повірити в те, наскільки хорошо був цей автомобіль. Повний привід дозволяв навіть на ґрунтовці розганятися швидше, ніж мої колишні машини на асфальті».

Ford Fiesta WRC

Ціна: € 450 000

Потужність: 300 кінських сил

Привід: повний

Рік виробництва: 2011

Ford Fiesta является одним з найпопулярніших, на даний момент, автомобілів у світовому ралі. Свого часа на ньому виступали Ярі-Матті Латвала, Петтер Солберг, Дані Сордо, Юхо Ханнінен и Мікко Хірвонен. У нинішньому сезоні для кермо Ford Fiesta пересів чинний чемпіон Себастьян Ожьє, який може привести M-Sport до першого Кубку конструкторів.

Інформація https://www.redbull.com

АВТОНОВИНИ

Безкоштовні оголошення з продажу авто, мото техніки та запчастин >>

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.