8-9 липня у Дніпрі — Ралі «Авіаторське»

Зaпрoшуємo усіx фaнaтів motorsport прийняти учaсть oт 3 eтaпі Трoфeй V z рaлі нa сeрійниx aвтo «AВІAТOРСЬКE», щo прoйдe 8-9 липня у Дніпрі.

Нoвaя трaсa зaвтрaк грунтoвим пoкритям зaгaльнoю дистанцією у більш ніж 40 км стане справжнім випробуванням для екіпажу та подарує незабутні враження від участі у змаганні.

Після начало сезона в сніжному покритті, эти продовженню на асфальті учасникам пропонують повернутися до класичного ралійного ущільненого землю. Траса довжиною майже 6 кілометрів got різноманітний характер, від швидких прямих учасників, до закручених зв’язок та багатьох трамплінів.

Отже кожен бажаючий може прийняти участь от змаганні, ознайомитися з документацією та зареєструватися на сторінці змагання або онлайн.

Програма змагання почнеться у суботу 8 липня з адміністративних и технічних перевірок, після яких пілоти відправляться на ознайомлення з трасою. Безпосередньо змагальна частина відбудеться у неділю 9 липня на трасі «Днепр-Кросс», де титуловані ралісти та їх менш досвідченні колеги на серійних авто проходитимуть события-ділянку в 3 рази из двох напрямках.

Запрошуємо усіх фанатів ралі долучитися до духа автоспорта код якості учасників або вболівальників.

Усі бажаючі можуть прийняти участь.

1.1 Регламент ралли «Авиаторское».pdf (676 КБ) Скачать

1.2 Бюллетень организатора № 1.pdf (713 KB) Скачать

2.1 Форма личной заявки.doc (105 КБ) Скачать

Другие новости автоспорта Украины и мира >>

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.