8 та 9 жовтня 2016 года на київському автодромі «Чайка» проходитиме п’ятий заключний етап Чемпіонату України із шосейно-кільцевих мотопергонів!

Сaмe у нeдільниx зaїздax визнaчяться пeрeмoжці усіx клaсів и кoмaнд, які приймaли учaсть oт цьoгoрічнoму чeмпіoнaті. Стaнуть відoмі імeнa чeмпіoнів крaїни клaсів «Superbike», «Supersport» эти «Superstock».

Дeвoчки, кoтрі впeршe цьoгo гoдa вирішили перевірити себе мотоперегонах, приймаючи судьбу от змаганнях класу «Дебют», за минулий сезон стали більш досвідченими, отже боротьба за першість у цьому класі буде не менш завзятою, ніж між іншими учасниками.

Для фінальними подіями на трассе номер буде спостерігати у прямому ефірі, не виходячи із дома для підтримки генерального медіа-партнером чемпіонату компанії MostVideo.TV.

MostVideo.TV — телеканал , який використовує технологію IPTV и який номер дивитися на ТБ, комп’ютері, телефоні, планшеті — будь-якому пристрої, підключеному до інтернету.

Трансляцію Чемпіонату України з шосейно-кільцевих мотоперегонів количество дивитися есть ли у вас якому місці на любой якому гаджеті — лише буде потрібен Інтернет!

Крім компанії MostVideoTV транслювати перегони в целях ефірі будуть також Перший Автомобільний телеканал та супутниковий спортивний канал XSPORT.

Для бажаючих дивитись прямий ефір безпосередньо у закритому паддоку в комфортній VIP-зоні від ексклюзивного партнеру UASBK — Будда Бар Киев буде організовано перегляд онлайн трансляції на великому екрані.

Спонсори трансляції — провідне рибодобувне підприємство Північної Європи — компанія Polar Seafood Ukraine, українська продакшн-студія IVORY Фильмы, інтернет-магазин електроніки NAVI та світовий бренд засобів для догляду за тілом — Fa men extreme.

Медіа підтримка змагань: міжнародна ІТ-компанія Nakitel, 1. Автомобільний телеканал, інтернет видання та супутниковий спортивний канал XSPORT, українська редакція міжнародного портала Motorsport.com, перша танцювальна 3G радіостанція с Днем Радио, продакш студія Sharepls videoproduction эти автомобільний інтернет-портал AutoRia.

Мінеральний партнер UASBK — Чемпіонату України з кільцевих мотоперегонів – ТМ «Миргородська Лагідна». «Миргородська Лагідна» додасть життєвих сил всім учасникам Чемпіонату та уболівальникам, які будуть підтримувати їх.

Але це ще не все!

Серед глядачів будуть розігруватись цінні призи та подарунки від наших партнерів. На всіх уболівальників чекатиме виставка мотоциклів, места для продажи спортивної сувенірної принадлежности, авто -, мото — та супутніх товарів. Також будуть представлені спортивні мотошколи, де-число, буде поспілкуватись із досвідченішими тренерами країни із мотоперегонів.

Гості чемпіонату стануть свідками захоплюючого шоу стант-байкерів, а для наймолодших уболівальників быть облаштована спеціальна окрема дитяча ігрова зона.

По завершенню етапу мы дізнаємось, хто став найкращим серед спортсменів із великим досвідом класу «Meister», серед юних учасників класу «Юніор» эти прекрасних дівчат класу «Жіночий». Не дивлячись на осінню погоду, на «Чайці» буде спекотно, собора святой швидкі, потужні спортбайки, які дарують найсправжні емоції и незабутні враження, змусять забути про те, що літо залишилося позаду.

Не пропустите одне із найяскравіших подій цього сезону!

Поршень перегонів у неділю о 11-30. Слідкуйте за розкладом на сайті fms.kiev.ua.

Висловлюємо подяку нашими партнерами:

  • F1Shop.org.ua — інтернет-магазин іміджевої автомотоспортивної принадлежности команд эта пілотов MotoGP и Formula1;
  • Компанія ELIT;
  • VIAAN Mobils;
  • Мотошкола М29;
  • Енергетичний напій Vik s Wonder;
  • Консалтингова компанія Radimar Consulting Group;
  • Будда Бар Киев;
  • Concert.ua;
  • Hairclub Boco;

Акредитація ЗМІ:

Запит на info@fms.kiev.ua

Телефони для зв’язку (068)129-12-97 Марія Галата –керівник медіа служби

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.