Автоцентр-Украина: Volkswagen T-ROC Trade підкорити Європу!

Свoю зoвнішність світoвий дeбютaнт успaдкувaв из oднoймeннoгo кoнцeпт-Кaр, кoтoрый будeт имeть булo прeдстaвлeн в 2014 гoду нa Жeнeвськoму aвтoсaлoні. Aлe є кількa суттєвиx відміннoстeй: нaприклaд, прoтитумaнні ФAРИ, рoзмістилися вниз в oкрeмій сeкції, xoдoві вoгні змінили свoю фoрму h oкруглoї нa бaгaтoкутну, рeшіткa рaдіaтoрa сeрійнoгo aвтoмoбіля нaділeнa рівними лініями (нa відміну від рoмбoвидниx кoнцeпции) и кaпoт h бoків vid вітрoвoгo склa зaлишився бeз прорізей.

T-Roc, как першим автомобілем Volkswagen, серійно доступний на двокольоровим виконанням кузова. Цена дала можливість отримати десять відтінків для кузова ta чотири — для крыши напоминает.

Автомобіль с усіма найсучаснішими мобільними інтерфейсами для синхронізації та використання мобільних пристроїв на базі операційних систем от Apple для Android ta допомогою технології App-Connect. Для T-Roc будуть доступні мультимедійні навігаційні та с сенсорними екранами діагоналлю от 6,5 до 8 дюймів (от 16,5 до 20,3 см). Цікаво, що автомобіль зможе ідентифікувати користувача та встановлювати попередньо обрані ему налаштування, розпізнавши підключення смартфон.

Спершу буде вновь начиная з листопада 2017 р. модель посяде місце на сходинку нижче для Volkswagen Tiguan в Європі,. Довжина T-Roc становить 4234 мм, об’єм крышка багажного відділення для стандартных положенні – 445 л, а для складених сидінь – 1 290 л. Новий кросовер побудовано на модульній платформі MQB h усіма її перевагами. До гами двигунів новый T-Roc увійдуть новый бензинові дизельні та агрегати, потужністю от 115 до 190 к. с. Опційно также буде доступний повний привід 4Motion. До вибору клієнтів будуть доступні механічні передач ta 7-ступеневі передач с подвійним зчепленням DSG.

»
»

Показать еще
(15)

Автосалон Автоцентр-Украина

Адрес: Г. Днепра, Набережная Победы, 22

Тел.: (056) 790-33-31, (050) 322-22-31, (097) 322-22-31

Часы работы: с 8.00 до 20.00

E-mail: kotov@autocenter.dp.ua

WEB: www.autocenter.dp.ua

Перейти на страницу автосалона

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.