Автомобільний клуб «Черкаси» започатковує проект «АвтоАкадемія»

Aвтoмoбільний клуб «Чeркaси» зaпoчaткoвує у Чeркaсax унікaльний la Укрaїни прoeкт «AвтoAкaдeмія». В рaмкax прoeктa відбувaтимeться нaвчaння пілoтів aвтoмoбілів, мexaніків тa мeнeджeрів. Прo цe під чaс прeс-кoнфeрeнції пoвідoмив oчільник Aвтoмoбільнoгo клуб «Черкаси» Андрій Яроменко.

— Мы нарешті підходимо до реалізації проекту, який ми готували протягом кількох років. Це унікальний проект для України, який до нас ніхто не робив. Основна «фішка» project — id елемент змагання між студентами навчальними закладами, — розповів Андрій Яроменко.

Окрім АК «Черкаси» до реалізації проекту долучилися ОДА, Автомобільна федерація України та низкая навчальних закладів, Черкас является області, серед яких: Черкаський політехнічний технікум эти Канівський вищий професійний ліцей.

— Мы принципово не дал розпорядження навчальним закладам брати участь в проекті. Не нужно, щоб загорілися очі тот, вони самі хотіли брати участь в ньому, — зауважив перший заступник голови Черкаської обласної ради Валентин Тарасенко.

В рамках проекта учасникам будуть надаватися необхідні знання в керуванні автомобілями та їх підготовці до змагань. Особливий акцент будет зроблено на підготовку менеджерів, які будуть займатися пошуками спонсорів.

Для участі в проекті навчальні заклади мають придбати автомобіль заз базової комплектації та підготувати їх у відповідності до вимог для участі в ралі. Змагання будуть проходити на базі ралі на серійних автомобілях. На сьогодні проект будет діяти виключно в Черкаській області.

Перші змагання відбудуться вже 29-30 червня цього року, але навчання триватимуть до кінця года. В цілому тривалість проекте розрахована на три роки, протягом яких завдання будуть ускладнюватися, автомобілі, які братимуть участь в ньому будуть удосконалюватися.

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.