Божевільний Майка на вулицях Свіндона (Великобританія)

Інфoрмaція: www.redbull.com
 
Дивись, як дрифтeр Мaйк Віддeтт прoйшoв oдин з нaйсклaднішиx рoзв’язoк Вeликoбритaнії.
 

Мaйк рoзпoвів нaм o свoeм aвтoмoбилe зйoмки и враження від Великобританії. Новозеландський дрифтер проїхав вулицями Свіндона на 800-сильній Mazda RX-8 BadBul, за кермом якої він переміг на Red Bull Drift Shifters в 2014-му. Майк вибрав вкрай непросту ділянку з дренажними программам, изменениям висоти и асфальтованими острівцями.

Крім гоночних треків, его кар’єру Майк Віддетт проїхав новозеландськими гірськими сети магазинов «дав угла» на замерзлому японському озері. Розширюючи географію, Майк відвідав Англію, щоби влаштувати дрифт по круговому перехресті в Свіндоні.

Розкажи детальніше про свою RX-8. Трироторний двигатель, потужна турбіна Гарретт GTX45 и близько 800 «сил» на задніх колесах. Востаннє я їздив на ній в 2014 році, p переміг на Red Bull Drift Shifters. Це дуже крута подія, и бить сильно змінилася два роки, коли я виступав там на RX-7. Завтрак, 2016-го мы принесли BadBul до Великобританії, щоби покататися на Гудвудському фестивалі швидкості.
Що скажеш о Великобританію? Місцеві забагато говорять о погодных условиях. Здесь красиво: багато зелені, пагорби и хороші люди. Які враження? Эля, загалом, здесь схоже на Нову Зеландію: ніхто не дивиться прогноз, оскільки на вулиці все навпаки. Мы обов’язково сюди повернемося!

Я постарався проїхати його на максимальній швидкості в один бік, потім в інший. Дуже складне и заплутане. Як тобі це перехрестя? Одне з найбільш божевільних, що я бачив у житті!

 
Складной подъемник їхати цим перехрестям? На перехресті я ставив машину в занос на четвертій передачі, а це висока швидкість. Звичайно, були и труднощі: люки и решітки, перепади висоти и бордюри. Я постарався, щоби everything динамічно. Якщо ми знімаємо відео, викладаюся на повну. Я ніколи не їду на 99%.
З нетерпінням чекаю на bil, ніколи не був в ПАРАХ. Мы ще побачимо BadBul в дії? Він стояв в гаражі з 2014-го. Але цього года мы їдемо з машиною в Південну Африку – влаштуємо там епічний проект!
 

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.