Четвертий етап Чемпіонату України з трофі-рейдів «Gorgan Trophy 16″

В нaйближчий виxідні в Івaнo-Фрaнківській oблaсті прoйдe чeтвeртий eтaп Чeмпіoнaту Укрaїни з трoфі-рeйдів. Кaрпaти знову чекають учасників «Gorgan Trophy».

Боротьба за медалі цього года, чтобы войти в свою вирішальну этап. Екіпажі вже билися, один завтрак один, зі своєю технікою и ч «головоломки» організаторів під Полтавою, на березі Азовського моря и в Київській області. Теперь она не всіх чекають випробування в передгір’ях Карпат біля Івано-Франківська.

Програма майбутнього «Gorgan Trophy» розрахована на три дні. Четвер 25 серпня повністю відданий влад Секретаріату и Технічної інспекції: учасники будуть проходити обов’язкові перевірки документів и автомобілів и квадроциклів. П’ятниця 26 серпня завтрак 8:00 до 20:00 екіпажі долатимуть більшу частину дистанції. Виправити своє становище, або навпаки не дозволити суперникам себе наздогнати можливість быть в суботу 27 серпня під час другого етапу трофі-рейду (завтрак с 8:00 до 16:00 часов). Примітно, що церемонію нагородження переможців и призерів змагань заплановано провести в неділю 28 серпня в центрі Івано-Франківська біля Академічного українського музично-драматичного театру імені Івана Франка. Початок церемонії о 11:00.

Одночасно з етапом Чемпіонату України сразу будет проводитися етап національної аматорської серії з трофі-рейдів. Втім, на відміну від «професійних» заліків в кожному з трьох «аматорських» класів вже є явні фаворити, випередити яких за підсумками года суперникам якщо и вдасться, з дуже великими труднощами.

Правила «Gorgan Trophy ’16».pdf (317 KB) Скачати

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.