Дніпро Автоцентр: НОВА HYUNDAI ELANTRA — краще співвідношення ціни і якості

Нова HYUNDAI ELANTRA отримала номінацію «Краще співвідношення ціни і якості» Асоціації автомобільних медіа (Великий Атланти Автомобільна Асоціація ЗМІ (GAAMA)) в рамках 34-го Міжнародного автомобільного шоу (США).

Для HYUNDAI американський ринок традиційно є одним з пріоритетних. Автомобілі корейського бренду визнані і користуються великою популярністю у вимогливих і практичних у виборі американських споживачів. Визнання нової ELANTRA вражає особливо на тлі участі в авто-шоу близько 400 моделей американських і європейських виробників.

Згідно з висновками журі Асоціації, нова ELANTRA здійснила справжній прорив порівняно з попередньою версією — у моделі істотно вдосконалені як всі основні технічні характеристики, так і системи безпеки.

Зокрема, нова ELANTRA отримала більш ефективні і потужні силові агрегати, підвищений рівень економії палива, покращені характеристики динаміки розгону і комфорту в русі. Боротьба з шумами і вібраціями завдяки новим ізоляційних матеріалів вийшла на наступний рівень. Безпека допомагають забезпечити системи контролю за сліпими зонами, попередження про можливе зіткнення під час руху заднім ходом, а також функція автоматичного екстреного гальмування. Дизайн новинки вирішене в корпоративному дусі моделей HYUNDAI останньої генерації. Кузов доопрацьований за частиною аеродинаміки, істотно зменшена маса авто за рахунок високоміцних сталей.

Експертним журі відзначено, що завдяки проведеним доопрацюванням, нова ELANTRA — це вже преміальне якість і функціональність в класі компактних седанів, де конкуренція між провідними брендами особливо гостра.

Автосалон Дніпро Автоцентр

Адрес: г. Днепропетровск, пр.им. Газеты Правда, 125

Тел.: (067) 524-19-18

Факс.: (0562) 355-111

Время работы: с 9.00-19.00 (с 9.00-19.00 (сб-вс: 09.00-15.00)

E-mail: litvinenko@dnepr.uaholding.com.ua

WEB: dp.bogdanauto.com.ua

Перейти на страницу автосалона

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.