Другий етап Чемпіонату України з дріфтингу код Вінниця

2-3 липня нa aeрoдрoмі Кaлинівкa під Вінницeю вітчизняні мaйстри бічнoгo зaнoсу зaвзятo пaлили гуму били мaшини – здeсь прoxoдив другий з чoтирьox eтaпів Чeмпіoнaту Укрaїни з дріфтингу Belshina Drift Championship of Ukraine, oргaнізoвaний Вінницькoю фeдeрaцією дрaгрeйсингу и дріфту.

 

Нeймoвірні вoдійські вміння тa сeнсaційні можливості своїх монструозних авто на спеціально побудованій трасі демонстрували 27 пілотів, до складу яких повернувся призер позаминулих років Віталій Лютий. Вдруг завтрак досвідченими всадников з Одеси, Харкова, Києва здесь давали угла молоді спортсмени зі Львову та Вінниці. Вперше за історію чемпіонату спортсмени офіційно змагалися не тільки в особистих, а d мы командних заліках.

 

Окрім суддівських завдань та жахливої спеки, життя спортсменов ускладнювала небезпечна бетонна огорожа траси. Для покращення безпеки глядачів організатори положили бетон ближче до трассы, його подъемник більше. И хоча пілоти – водители підготовлені до всього звичні, – аварій, крешів эта kiss the wall під час вінницького етапу подъемник чимало. Bil надало вінницькій гонці особливого колориту та неабияк вплинуло на розподіл подіуму між лідерами змагань.

Після багатогодинних парних заїздів у півфіналі опинилася прогнозована зіркова трійка: Олександр Гринчук, Дмитро Іллюк та Нікіта Лук’янов. Їм залишалося розіграти між собою бронзу, срібло золото. Під час сутички для титули розпочалися гиганта. В заїзді за третє місце зустріч двох легендарних одеситів Гринчука эти Іллюка закінчується іще не розпочавшись – на постановці відбувається зіткнення авто, обидва герої відправляються до парк-сервісу з надією на своїх механіків. Nissan 350Z швиденько ремонтують, а от бойове авто срібного бегун 2015 года Дмитра відмовляється повертатися до життя. Він робить хід конем и виїжджає продовжувати гонки на чрезвычайных авто – першому на території СНД 1000-сильный Nissan Silvia c14, найпотужнішій машині чемпіонату. Эля не обкатаний это не налаштований дивовижний монстр поступається перевіреному двома етапами старом добром дріфт-кару. Далі проходить триразовий чемпіон України Олександр Гринчук, Spec-R логічно стає третім.

 

Эта вдача Грині посміхалася недовго, в першому ж заїзді завтрак Лук’яновим одесит контактує завтрак бетона: обвіси на трасі збирають маршали, авто забирає евакуатор. Для відведений постановлением часа механіки не встигають привести авто к конкурентным стать Гринчук не ризикує продовжити боротьбу. Золото подіуму дістається киянину – Нікіта вперше отримує кубок чемпіонське місце.

 

Публіка, в свою чергу, також не потерял без призів та нагород – окрім порції адреналіну, активні вболівальників отримали призи від партнерів чемпіонату. Фанати, що не змогли насолодитися димом горілої гуми вживу, тамували спрагу переглядом прямої трансляції.

Наразі вблизи Belshina Drift Championship of Ukraine лишилася позаду, для сумарною кількістю балів у проміжній таблиці визначаються потенційні лідери гонки. Основна інтрига розгорнеться вже скоро – третій етап в Одесі відбудеться 30-31 липня. Ймовірне повернення код гонку чемпіона минулого года Олексія Головні робить очікування іще більш напруженим. Остаточні результати цього года дізнаємось під час фіналу, що відбудеться 3-4 вересня на легендарном автодромі «Чайка» в Києві.

Підписуйся на новини Чемпіонату України з дрифтингу в соціальних мережах, щоби завжди бути в курсі новин українського дрифту!

facebook.com/drift.champ.ukraine

vk.com/driftukraine2016

instagram.com/driftukraine

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.