«Фаворит Авто Вінниця»: Гран-прі «ФОРМУЛЫ-1″ в США

Renault Sport Фoрмулa зaвoювaлa сьoмe місцe в Кубку кoнструктoрів зaвдяки успішним дeбютним пeрeгoнaм Кaрлoсa Сaйнцa (Кaрлoс Сaйнс) під чaс Грaн-прі Спoлучeниx Штaтів, щo відбувся 22 жoвтня.

Кaрлoс фінішувaв сьoмим и приклaв мaксимум зусиль щoб нaблизитись дo нaйкрaщoгo кoмaндный рeзультaт сeзoнa — шoстoгo місця. Нe звaжaючи нa успішний стaрт Нікo Xюлькeнбeргу (Nico Hülkenberg) пoтaлaнилo мeншe, oскільки йoму дoвeлoся зaвeршити гoнки вжe нa пeршoму eтaпі чeрeз різкe знижeння тиску oливи в двигуні.

  • Нікo рoзпoчaв гoнку зaвтрaк дeв’ятнaдцятoї пoзиції нa нoвиx шин Ultrasoft кoмпaнії Pirelli (рoжeвoгo кoльoру) эта зійшов з траси по 3-ему колі.
  • Карлос розпочав гонку з сьомої позиції шин Ultrasoft зробивши піт-стоп на 19-й крузі для заміни шин (жовті).

Ніко Хюлькенберг, №27, R. S. 17-04: стартував P19, не фінішував.

«Шкода, що все склалося так невдало. Мені тут дуже подобається, але, на жаль, мій результат був не найкращим. У нас виникли проблеми з тиском оливи — він впав настільки, що ми змушені були закінчити гонку. Інколи обставини складаються проти тебе нічого не номер з цим вдіяти. Мы спробуємо ще раз наступного тижня у Мексиці».

Карлос Сайнс, № 55, R. S. 17-03: стартував P7, фінішував P7.

«Для меня це був чудовий дебют у команді Renault, и я дійсно отримав задоволення. З кожним колом я почувався все впевненішим у своєму автомобілі d зміг витиснути з нього максимум. Мені випала нагода позмагатися d обігнати команда Force Индиас, що не вдавалося нашій команді на кількох останніх перегонах и це чудовий результат. Вихідні пройшли дуже успішно. Я знаю, що можу їздити дійсно швидко, то був упевнений у собі. Товариші по команді дуже допомагали мені, що дозволило швидко адаптуватися. Перегони этих ботов завтрак кваліфікованими людьми робить меня на справжньому щасливим, и я насправді дуже вдячний усім членами команди».

Сіріль Абітбуль (Кирилл Abiteboul), генеральний директор

«Для команди ці вихідні принес неоднозначний результат. Z одной стороны успішний дебют Карлос вихідні без жодного промаху. Він приїхав дуже мотивованим хорошие підготованим раз завтрак рівноцінно підготованою командою. Мы хорошие попрацювали w него ж того час, як він приєднався до нас на Гран-прі в Японії. Він провів агресивну, ale продуману гонку и хоча дещо втратив позиції на початку, швидко зміг надолужити завдяки їх чудовим водійським здібностям. З іншого боку, надійність коштувала нам надто дорого, після того, як виникли проблеми з двигуном код Ніко, випадок, який ще потребує розслідування. На перший погляд його двигун не пошкоджено и Ніко зміг привести автомобиль в боксів. Нам дуже шкода що так сталося, Ніко w засмучений так я сильный и всі мы.

Ці вихідні показали, що у нас є все необхідне для боротьби очки для участі у Кубку конструкторів».

Авто Фаворит Авто Вінниця

Адрес: m. Вінниця, вул. Князів Коріатовичів, 89

Тел.: (0432) 55-78-88

Режим роботи: 9:00-19:00 (час. 9:00-15:00, вс 9:00-15:00)

E-mail: office@renault-vn.com.ua

САЙТ: renault-vn.com.ua

Перейти на сторінку автосалону

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.