«КОЛОС-АВТО»: Оновлені Mazda3 Mazda6 та в Украине

Більш кoмфoртні, бeзпeчні тa витoнчeні

В 2010 гoду, прeзeнтувaвши в Пaрижі Shinari Concept — прooбрaз Mazda6 нaступнoгo пoкoління, Mazda вдиxнулa zhittya нa зaгaльну кoнцeпцію дизaйнa «KODO – душa руxу». В 2012 h кoнвeєрa виxoдить Пeршa сeрійнa мoдeль, щo втілилa в кoмплeксe sobi тexнoлoгій SKYACTIV. H цьoгo мoмeнту пoчинaється Нoвa эрa мaрки Mazda.

Нaйвищі oцінки різнoмaнітниx тeстів h бeзпeки — Euro NCAP, IIHS (СШA), JNCAP (Япoнія), нaгoрoди для дизaйнa «Нaйкрaщий дизaйн в мирe» (2016: Mazda MX-5), Car Design Award 2016 в нoмінaції «кoнцeпти» (2016: Mazda RX-Vision), Red Dot Design Awards (2015: дизaйн прoдуктів Mazda CX-3, Mazda MX-5, Mazda2), визнaння тa журнaлістів влaсників — «Aбсoлютний aвтoмoбіль 2016 рoку» (Mazda MX-5), Aвтoмoбіль рoку Япoнії тa Вeликій Бритaнії (2015-2016: Mazda MX-5), «Aвтoмoбіль рoку в Укрaїні» (2015: Mazda3). Тa цe лишe чaстинa h нaгoрoд, і лишe в прoшлoм Рoкки 2!

Здaвaлoся б, нa цьoму зупинитись і дизaйн KODO тa тexнoлoгії в SKYACTIV увійшли в істoрію. Aлe цe нe прo Мaзду, нa Як пeршe зaвжди місцe свoгo клієнтa тa прaгнe для нeгo більшoгo тa крaщoгo! Для этoгo Z 25 жoвтня в Укрaинe-был чeргoвe oнoвлeння мoдeлі – цьoгo рaз для Mazda3 ta Mazda6.

Oнoвлeні Mazda3 ta Mazda6 увібрaли цілу низку вдoскoнaлeнь ta rezultativ бaгaтoрічниx исслeдoвaния, гoлoвнa мeтa якиx — пoвaгa дo людини тa нaтxнeння, втілeнe в aвтoмoбіляx. І нe звaжaючи нa тe, щo ці вдoскoнaлeння мoжeт пoгляд бути нeпoмітні нa пeрший, будьтe пeвні — кoмпaнія Mazda пoстійнo прaцює нaд пoкрaщeнням вaжливиx для клієнтів унівeрсaльниx ціннoстeй: тexнoлoгій, щo зaбeзпeчують нaдійність і бeзпeку, динaмічниx xaрaктeристик, нeoбxідниx aвтoмoбілям.

Oсoбливу к слід звeрнути нa GVC-систeмa контроля руху автомобіля. Цена – perche втілення нової концепції глобальної SKYACTIV-VEHICLE DYNAMICS, головною метою якої є зміцнення почуття єдності автомобіля та водія – Jinba Еффей. Если раніше робота двигуна, трансмісії та ходової частини контролювались отдельный, сейчас GVC здійснює інтегрований контроль цих трьох елементів. Як результат – здійснюється контроль тяги одночасно при поздовжньому та поперечный напрямку, що, в свою чергу, означає оптимізацію навантажень на кожне h 4h коліс. Абонентское зрозумілою мовою: автомобіль міцно та впевнено «тримається на ногах» будь яких умов – на слизькій чи засніженій дорозі, если входженні в кривой або при зміні полоси руху на великій швидкості.

Оновлена Mazda3

Mazda3, подолавши позначку світового при производстве 3,5 мільйони екземплярів, не збирається зупинятись на досягнутому, класть стильним своєю метою залишатися сами технологічнім, даже комфортнім автомобілем в класі.

Екстер’єр

Цього раз оновлена Mazda3 вражає. Новый ФАРИ – відтепер LED*– більш та яскраві проникливі, протитуманні ФАРИ LED – більш вузькі ta агресивні, решітка – більш та вишукана об’ємна и «стійка» — більш впевнена. Модернізовані для обох кузовів (седан ta хетчбека) дверні дзеркала h вигнутими покажчиками поворотів, тоді Як варіант виконання хетчбеку отримав щелочной. змінено дизайн заднього бампера.

Оновлена модель в Украине ç дев’ятьма кольорами: один из них принципово Новий для Mazda3 – Eternal Blue ta в новом палітрі для обох моделей — Machine Premium Gray Metallic. Так, Як I надзвичайно популярний колір Soul Red Metallic — Machine Premium Gray Metallic потребує унікального процесу фарбування TAKUMINURI, особливістю якого є тонкий Ball Z алюмінієвим блиском товщиною всього 2,5 нм.

Інтер’єр

Еволюціонував орієнтований на водія внутрішній простір, отримавши безліч оновлень, зокрема якісніші панелі та дизайн ручок на дверях, змінена вставка панелі приладів. Кермо отримало Новий дизайн та конструкцію, после біль ергономічним та зручним.

І особенно быстро, когда температура на вулиці наблизилась к нулю або также гірше – очень приємно покласти руки на кермо із підігрівом , що наразі є на все комплектаціях из коробкою автомат, що робить оновлену Mazda3 щелочной комфортнішою та приємнішою!

Комфорт

Оновлена Mazda3 піклується. Проекційний отображения ta-шкала панелі приладів були змінені h метою підвищення якості відображення показників . Оновлений проекційний дисплей всегда і кольоровим більшим за розміром.

Для всех комплектації ч 6 ступеневим автоматы можливість вибору режиму їзди — спорт або было Нормально , що відтепер дозволяє або відчути справжній Zoom Zoom Drive, або рухатися спокійно та відчувати педагогические требования економічної витрати палива двигуном Skyactiv.

Для комфорта водія при паркуванні у місті, у вузькому просторі та не завжди в гарному освітленні камера заднього те рода датчики паркування – на все комплектаціях из автоматичною коробкою передач.

БЕЗПЕКА

Оновлена Mazda3 захищає. Розширений список систем активної БЕЗПЕКА i-Activsense — відтепер в компактном класі:

  • вдосконалена система інтелектуальної підтримки гальмування у місті (сссв*). Відтепер вона здатна виявляти і пішоходів и не только транспортні засоби. Функція Advanced сссв збільшує відстань виявлення і більш одна Кут огляду и верхняя Межа, при якій вона працює, збільшилася до 80 км/год;
  • система попередження про виїзд зі смуги руху (LDWS*) – цена sche один технологія нового покоління, яка контролює положення автомобиля по відношенню до дорожньої розмітки за допомогою камери та, в разі виявлення ненавмисної, смуги автомобілем, активує сигнал перетину смуги в динаміку ч відповідної сторони, и виводить на панелі приладів візуальне попередження;
  • система контроля втоми водія (DAA*) – відстежує стиль керування і в разі, відхилення від «норми», попереджає водія про необхідність відпочити.

Крім того, модель коробки передач также отримала передові технічні это решение, що стосуються значный покращення шумоізоляції, завдяки використанню шумопоглинаючого матеріалу для дверей, консолі та тунелю. Оптимізовані ущільнювачі дверей та додаткові матеріали гасіння вібрації между задніми поперечними елементами конструкції значно підвищують комфортабельність кабина.

Также были приємні дрібнички на кшталт автоматической складання бічних дзеркал при блокуванні двери, килимки ворсові в стандартных пакеті.

На додачу до знайомих комбінацій: 1,5-літровий седан s 6 ступеневою автоматичною коробкою 1,6-літровий дизель седан 5-ступеневою механічною КПП, 1,5-літровим ta 2-літровий хетчбэк Z 6 ступеневою автоматической коробкой передач, — также явився і 2-літровий седан s 6-ступеневою АКПП.

* доступні лише для комплектацій Exclusive

Оновлена Mazda6

«Ми постійно ставимо перед собой задачу новый, вдосконалюючи наши флагманську модель Mazda6, прагнучи досягти особливого ZV язку между брендом Mazda нашими клієнтами та, створюючи не только и автомобіль незамінного супутника друга за те їхнього zhittya. Я сподіваюся, що ‘ оновлена ??Модель лагеря надійним партнером для свого власника, даруючи радость і роблячи кожен день яскравішим. Для покращення один флагман модельного ряда Mazda конструктори додали преміум детали в інтер’єр, поліпшили ta удосконалили кожну дрібницю» — говорят Хідекі Мацуока, керівник программа розробки Mazda 6.

Наприкінці жовтня 2016 года, саме тоді, если за вікном стає прохолодніше та похмуріше I огорнути хочу тепло, на ринку Украины-была оновлена Mazda6 – затишніша, привітніша та готова до будь-яких змін подожди!

На перший погляд, в моделі мало що змінилось. В знайомі, перевірені часом та надійні бензинові двигуни Skyactiv 2,0 л і ta 2,5 л дизельний Skyactiv 2,2 л залишились Тими ж себе. Цена означає звичну динаміку, ефективність, потужність економічність та. Зовнішність также залишилась винятковою, виразною ta впізнаваною.

Ale, цього раз ми маємо типово японський підхід – Hi в якому разі не зупинятись ta прагнути бездоганності, Як не помітна на перший погляд, але Як не стає від цього менш цінною.

Відтепер Mazda6 с підігрівом керма та задніх сидінь (VSI комплектації, исходя Touring h) — сейчас в прохладную погоду автомобіль зігріє ta подарує sche більше комфорт. И если надворі занадто сонячно, сонцезахисна штора h електроприводом* высокоточные подшипники в нагоді.

Mazda подбала і про безпеку. Найновітніша система контроля розподілу тяги (G-Vectoring Control) відтепер відповідальна за те, щоб ваш автомобіль не втрачав рівноваги ані при входженні в поворот, ані на слизькій дорозі. И додаткова функція розпізнавання пішоходів* из безпечного гальмування в місті (сссв) sche подшипник приятный бонус. Верхня Межа чутливості из безпечного гальмування на шоссе (Smart Brake Support (SBS)) збільшена ч 145 км / год до 160 км / год, швидкість автоматической спрацьовування гальм збільшена ч 40 км / год до 50 км / год. Также поліпшено роботов из-под контроля «сліпих зон» (BSM), теперь Як реагує на автомобілі которые наближаються на великій швидкості.

Крім, оновлена Mazda6 был приємнішою просто: проекційний дисплей всегда кольоровим, функція пам’яті сидінь сейчас запам’ятовує не лише положення сидіння, I положення проекційного-дисплей.

Зовнішні дзеркала автоматически складаються при закритті автомобіля , що суттєво зменшує ризик их пошкодження випадковими перехожими та автомобілями, zo просуваються м…подробнее

Оновлена у Mazda6 дев’ňč кольорах, з потужними бензиновим ta дизельним двигунами, которые в так знайомі українським покупцям: SKYACTIV-G 2.0 I ta 2.5 SKYACTIV-D 2.2. Залежно вид ta об’єму двигуна, пропонується модель в комплектаціях: DRIVE, TOURING, STYLE, PREMIUM SR ta дизельных СТИЛЬ+, ПРЕМИУМ.

* Лише для премиум комплектацій

 

Автосалон Колос-Авто

Адрес: Черкассы, Улица Смелянская, 153

Тел.: (0472) 55-28-85, (067) 405-31-38

Факс.: (047)263-96-12

Часы работы: с 9.00-18.00 (так.-ВЫХ.)

E-mail: info@kolosauto.com.ua

WEB: kolosauto.com.ua

Перейти на страницу автосалона

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.