Компактный електрозаправку для диапазона Тесла компанії

Кoмпaнія Тeслa имeeт вeнгeрскaя стoрoны встaнoвити у містax нoвый eлeктрoзaпрaвні стaнції Supercharger. Вoни мeньшe звичaйниx eлeктрoзaпрaвoк, щo встaнoвлюються m h автомагістралями і готелями, і дозволяють зарядити електромобіль приблизно за 45-50 хвилин.

У Північній Америці Тесла в встановила близько 1 000 електрозаправок Supercharger, однако, люди, которые проживають у великих містах, часто до сих пір вимушені вдаватися до традиційної, довшої підзарядці. Сейчас же компанія анонсувала нову розробку — більш компактні Supercharger, спершу-быть в Чикаго і Бостоні.

Звичайно ж, менее чем за розміром, новый Supercharger забезпечують 72 кВт потужність — в конце почти в два Рази человек, більші ніж, поруч розташовані Zi швидкісними магістралями і готелями (вони забезпечують потужність 120 кВт). Відповідно, новый електрозаправки будуть і повільніше — до повної буде вимагатися приблизно зарядка 45-50 хвилин.

У Tesla відзначають, що більш компактні Supercharger будуть встановлюватися m w супермаркетах, торговими центрами і діловими районах здания такого ранга, користувачі зможуть ч користю час під час підзарядки автомобіля.

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.