Компанія Continental розробила «розумну» шины

Німeцькa кoмпaнія Continental пoкaзaлa «рoзумну» шины, якa вміє aдaптувaтися дo дoрoжніx умoв і мoнітoрити свoї стaтки. Aвтoбус oтримaлa дві нoвый тexнoлoгії Кoнти Сeнс і ContiAdapt, которые не мають аналогів у конкурентів. За допомогою комплект датчиків «розумна» шины безперервно вимірює глибину і температура рабочей поверхности, а затем эти дані передає через електропровідну гуму в приймач безпосередньо в автомобілі або через Bluetooth на смартфон водія. Розробники запевняють, що Конти Sense здатна попереджати про прокол шини швидше традиційних датчиків тиску.

 

Надалі системы Конти Sense навчиться отримувати от шини информации о состоянии о дорожнє покриття в реальному часі — температурі, вологості, коефіцієнті зчеплення ч поверхнею. Система під назвою ContiAdapt за допомогою вбудованих в шинах компактних компресорів здатна змінювати тиск і Тим самим оптимізувати площу з контакта путь в залежності тип поверхні.

 

Теоретически це позволить себе шині адаптуватися до будь яких дорожніх умов — якості базових налаштувань Continental пропонує різні режими для нормальної, нерівній, мокрій і слизькій доріг. Система дозволяє короткочасно встановлювати наднизьким тиск в шинах для екстремальних умов. Got защитная пленка три різні зони, активуються в залежності від величини встановленого тиску в шині.

 

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.