Найдорожчий автомобіль в мире

Нa «Кoнкурсі eлeгaнтнoсті» в ітaлійськoму Чeрнoббиo (Concorso D ‘Eleganza Villa D’ Este) кoмпaнія Rolls-Royce aвтoмoбіль під нaзвoю Sweptail.

Нoвый Rolls-Royce — цeнa зaвжди цікaвo, a eсли щeлoчнoй йoгo рoзрoбник ствeрджує, щo мoвa йдe прo нaйдoрoжчe aвтoмoбілі в мирe.

 

Втім, гoвoрити o Sweptail Як o Нoвo сeрійнoї моделі Rolls-Royce, не представляется возможным. Даний екземпляр — єдиний в мире. Хоча він і был спроектований на платформі Phantom Coupe, но за своїм дизайном вспомни цей автомобіль ексклюзивний. За цену треба сказати «спасибі» в невідомому замовив собі особливий Rolls-Royce гурманов,. Его Rolls-Royce Sweptail обійшовся йому 10 мільйонів фунтів стерлінгів (близько $ 12,8 млн). Виступаючи на заході, глава Rolls-Royce Торстен Мюллер-Отвос цифри не підтвердив, хоча і зазначив, що автомобіль коштує больших грошей.

 

Если сума, ЯКУ оплаты покупець для Rolls-Royce Sweptail, відповідає заявленій, цена означає, що вспомни цей автомобіль — найдорожчий в мире. Настільки дорого, що Pagani Huayra, Bugatti Chiron і ексклюзивні автомобиля шведської марки Koenigsegg виглядають у порівнянні s ему … відвертою «дешевинкою».

 

»
»

Показать еще
(1)

Rolls-Royce Sweptail отримав екстравагантний дизайн, навіяний класичних форм авто 20-30-х годах минулого століття. Найяскравіші елементи Sweptail — його величезна решітка радіатора, витягнута корми кузов і ексклюзивний салон, значно відрізняються от того, що є на складі будь якого его представника преміальної британської марки. За інформацією, наданою автовиробником, на узгодження і дизайн будівництво унікального автомобиля пішло близько чотирьох лет.

 

Величезне купе може прийняти на борту только двох сідоків: задній диван демонтований, замість него — лаги для дорожной сумки. Салон оброблений цінними пород, h передньої панелі зникли почти VSI другорядні кнопки і руку, зате в консоли вбудований охолоджуваний відсік для пляшки шампанського I двох келихів. Нарешті, за дверима в комитетах вбудовані висувні бокси h вуглепластика шкіри і, в которых можно заховати ноутбук.

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.