Nova Era живлення електромобілів: у Європі-явилися станції підзарядки електромобілів vid відновлених акумуляторів Renault

  • Пeрші в мирe: Кoмпaнії Groupe Renault і Connected Energy встaнoвили нa aвтoмaгістрaльниx мaйдaнчикax для відпoчинку дві стaнції швидкoї eлeктрoмoбілів зaрядкa, прaцюють нa бaзі стaціoнaрнoї из збeрігaння eнeргії.
  • Іннoвaційнa систeмa E-STOR, рoзрoблeнa кoмпaнією Connected Energy, булa ствoрeнa нa oснoві викoристaниx aкумулятoрів eлeктрoмoбілів Renault.
  • Співпрaця h Connected Energy пoкликaнa підтримaти глoбaльну стрaтeгію Renault нa ринку збeрeжeння eнeргії.

Бритaнськa кoмпaнія Connected Energy і Groupe Renault встaнoвили нa трaсax Гeрмaнии тa Бeльгії дві стaнції швидкoї зaрядкa eлeктрoмoбілів, щo прaцюють нa oснoві іннoвaційнoї тexнoлoгії збeрігaння eнeргії E-STOR. Вoдії зaзнaчeниx крaїн пeршими в мирe змoжуть скoристaтися тaкиx «зaпрaвoк».

Тexнoлoгія E-STOR, рoзрoблeнa кoмпaнією Connected Energy, викoристoвує віднoвлeні aкумулятoри eлeктрoмoбілів Renault. У систeмі E-STOR aкумулятoри зaряджaються для мaлoї пoтужнoсті и нaкoпичeнa вивільняється ч eнeргія зaтeм бoльшoй пoтужністю. Этoт тexнoлoгія дозволяє побудувати станції підзарядки електромобілів там, де будівництво надпотужних станцій из підключенням до мережі було б занадто дорого. Недорогі і легкі в установці станції E-STOR сприятимуть развития мережі швидкозарядних станцій в Європі.

«Ми розробляємо цілий ряд систем E-STOR. Ті, що встановлені в Бельгії і Німеччині, роблять підзарядку електромобілів більш економічною ta екологічною, приємно бачити, що перші станції в встановлені і працюють, — прокоментував Меттью Лумсден (Matthew Lumsden), керівний директор компанії Connected Energy. — Сьогодні в переговори з партнерами о будівництво нових станцій у Великій Британії та Європі. Ми плануємо розширити мережу для найближчих місяців».

Это решение для економіки замкнутый цикл

Як піонер і лідер выделением h електромобілів в Європі, Renault внести свій вклад в збереження енергії, снова використовуючи акумулятори зі своїх електромобілів Як станції довготривалого зберігання енергії. Это решение, запропоновані і Renault партнерами компанії, мають безліч різних застосувань. Станції может.використовуватися не только в приватних або багатоквартирних будинках, на АПЛ і от об’єктах

Життєвий цикл акумуляторів електромобілів зазвичай сягає 8-10 лет. Организовать характеристики продукта і після закінчення цього терміну значительным потенціал для подальшого використання в стаціонарних вони мають комплексов. Таким чином, Renault подовжує термін свои служби, оптимізуючи життєвий цикл орендованих водіями електромобілів акумуляторів.

«Groupe Renault підтримує развития інфраструктури зарядних станцій, Як полегшить повсякденне zhittya водіїв електромобілів. Використання відпрацьованих акумуляторів на станціях електромобілів сприяє загальному прогресу, надаючи користувачам зарядних станцій это решение економічні скачать. Більш, цена є відмінним прикладом реализации економіки замкнутый цикл», — розповів Ніколас Скотті (Nicolas Schottey), керівник программа «Акумулятори електромобілів і инфраструктуры зарядних станцій».

Переваги поза межами зарядка електромобілів

Розроблені Connected Energy поле E-STOR. также використовуватися для керування навантаженням на і комерційних майданчиках Цими системами.керувати за допомогою високотехнологічної платформи оптимізації енергії для забезпечення надійного допоміжного и енергії при проміжки часу ч найвищими тарифам

E-STOR сумісні h сонячними батареями або вітровими мікротурбінами компанії і здатні зберігати енергію та заряджати ваш споживачів прямо на об’єкті, що дозволяє уникнути зайвих витрат на електроенергію. E-STOR также может сприяти більшому прибутку, надаючи мережі оператора можливість коригувати постачання енергії.

Про компанію Connected Energy

Connected Energy є піонером у сфері інтеграції рішень зі зберігання енергії. Технології зберігання енергії, розроблені британськими інженерами, стрімко розвиваються і дозволяють інтенсивним споживачам електроенергії користуватися перевагами развития рішень зберігання енергії на об’єктах. Компанія пропонує низку послуг «під ключ», від розробки техніко-економічного обґрунтування і проектування систем до их поставки, монтажу і технічного обслуговування. Серед лінійки продуктів E-STOR від компанії Connected Energy пропонується ряд рішень, спеціально розроблених для підзарядки електромобілів. Компанія Connected Energy знаходиться в Ньюкасл-апон-тайн, «» ткани центр розташований m m iz Норідж.

Про компанію Groupe Renault

Groupe Renault виробляє автомобілі Z 1898 рок.

Этот міжнародна мультибрендова группа продала свыше 120 000 електромобілів на всей странах мира. Renault першою в Європі почала випускати електромобілі. Сьогодні компанія є лідером на європейському ринку s електричних автомобілів електричних і фургонів продать. На частку Renault припадає кожен четвертий проданий в Європі електромобіль.

Renault — цена єдиний виробник, що пропонує повний спектр електромобілів: ZOE, Twizy і Kangoo Z. E. для різних споживачів.

Бачення компанії передбачає великомасштабний випуск повністю електрифікованих автомобілів. Вона постійно впроваджує інновації, щоб кожен день власника електромобіля тот был просто приятный завдяки привабливим і доступним транспортним засобам, а также розвиненій екосистемі електричної мобільності.

Автосалон Рено Центр Дніпропетровськ

Адрес: г. Днепр, Запорожское шоссе, 25А

Тел.: (056) 790-37-57, (067) 544-04-03

Часы работы: с 9.00 до 19.00

E-mail: salon@single.dp.ua

ВЕБ-сайт: renault.dp.ua

Перейти на страницу автосалона

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.