Нова шина Premium Contact от Continental 6 – безпечна і удобные зі справжнім спортивним характером

  • Нoвa шинa Premium Contact 6 – втілeння бeзпeки, кoмфoрт, спoртивнoсті тa витривaлoсті
  • «БEЗПEКA бeз кoмпрoмісів» – підxід Continental, s Yakima кoмпaнія руxaється в будущee
  • 15% крaщa кeрoвaність, низький oпір кoчeнню тa знaчитeльным тeрмін eксплуaтaції

 

Гaннoвeр, Листoпaд 2016 roku. H нoвый Premium Contact 6 рoзрoбникaм кoнцeрн Continental нe ствoрити нaдзвичaйнo кoмфoртні і вoднoчaс спoртивні шини. Нoвый прoдукт зaдoвoльняє зрoстaючим вимoгaм щoдo якoсті вoдіння, мaнeврeнoсті і кeрoвaнoсті, мaксимaльнoї бeзпeки тa змeншeння впливу нa дoвкілля. «При ствoрeнні Premium Contact 6 mi прaгнули дoсягти бeзкoмпрoміснoгo мирoвoгo клaссa o БEЗПEКA бeз знижeння другиx ключoвиx oсoбeннoсти, зaзнaчив прoфeссoр Буркxaрд с ВИС, кeрівник ч рoзрoбки шины Continental Як oригінaльнoгo тa oблaднaння для зaміни в рeгіoні ТП EMEA Aмeрики. – Рoзрoбкa тaкoї збaлaнсoвaнoї шини большой викликом для нас, але й надавала серйозну мотивацію, в конечном счете, ми Мали забезпечити максимальный комфорт был, точнее. динамічне керування, і водночас тривалий термін zhittya шини h низьким опором коченню».

 

За словами Катаріни Сільва, менеджер Continental для продуктов в регіоні EMEA, Premium Contact 6 позиціонуються Як шини для легкових і легковантажних автомобілів ч потужним акцент на безпеці, керованості якості і водіння в целом. Исполнение цих параметрів все більше очікують Як автовиробники, і водії на фоні зростаючої потребителей в особистій мобільності у новому тисячолітті. «Створюючи Premium Contact 6, ми прагнули скоротити відстань между комфортними шины для седанів автомобілів і спортивних шин для, – підкреслила пані Сільва. – Ми вклали знания в этот проект наша 145-річний досвід производству шин глибокі і и з розробки систем Допомога водієві, щоб шини відповідали високим очікуванням наших клієнтів».

Так, Як I попередні моделі Conti Sport Contact 5 ta Conti Premium Contact 5, Nova Premium Contact 6 вирізняється висококласними гальмівними властивостями даже в дощ. Розробники гумової суміші Continental в Ганновері спромоглися суттєво покращити усі которые шини без компромісів по вопросам безпеки.

Серед запропонованих інновацій – застосування синтетичного аморфного діоксиду кремнію для скорочення гальмівного на шляху мокрій дорозі. Для надійне зчеплення ч мокрою поверхнею Nova Premium Contact 6 здобула найвищу оцінку «A» для європейською системою маркування.

Та Хіміки інженери Continental также досягли новый мировой класс-о майстерності при збільшенні пробігу шини, комфортності ta зниженні Prop коченню. В результаті Premium Contact 6 демонструє 15% більший пробіг порівняно ч шины минулого и покоління зниження шуму зовні і всередині автомобіля сягає 10%. Вдалим рішенням було поєднати зносостійкий полімер из гнучким профиль дизайн. Окрім высокая до вимог безпеки і комфорт, серед ключових пріоритетів під час розробки был спортивний характер і шини керованість для всех автомобілів. Цього не потолок досягти завдяки оновленій конструкції плеча і Рисунок бега, запозичених vid високотехнологічної SportContact 6, а также геометрії асиметричних ребра. При вдосконаленому макроблочному дизайні видовжені блоки підтримують один та забезпечують додаткове зчеплення сек путь. Завдяки комплексній структурі блоків плечо ‘ автобус неймовірно слухняна в керуванні та ефективна для цифр навантаження на поворотах. H so w високою ефективністю передачи бічної Сили забезпечує асиметрична будова ребра в протекторі. Все це призводить до покращення показників керованості Premium Contact 6 на 3% у порівнянні Z Conti Sport Contact 5.

 

Нова Continental Premium Contact 6 беззаперечно перевершує их попередницю h точки зору безпеки, комфорт, керованості та сприяє збереженню довкілля за рахунок довшого пробігу і зменшення опоры коченню.

Асортимент Premium Contact 6 включає в шини Як для автомобілів середнього класу, так I для позашляховиків. Близько 70 типорозмірів нової шини будуть доступними на ринках Европы, в котором числі в Украине, в Африке до літнього сезону 2017 года. H діаметром от 16 до 21 дюйма, доступною шириной от 195 мм до 275 мм ta співвідношенням висоти профіля до ширини от 65% до 40%, Нова шина здатна задовольнити попит большинства автомобілістів. И прихильності сек странице водіїв додаватиме максимально дозволена швидкість 300 км/год.

Continental

Концерн Continental розробляє інтелектуальні технології для пасажирського та комерційного транспорта. Міжнародний постачальник автомобільних компонентів шин та є надійним партнером для автовиробників, пропонує стабільні, безпечні, комфортні, індивідуальні та доступні это решение. В 2015 году продажі 5 департаментів корпорації (Шасі та БЕЗПЕКА, Інтер’єр, Силові установки, Шини та ContiTech) будет склали €39,2 млрд На даний момент концерні Continental працює над 215 000 співробітників у 55 стран Европейского странах мира.

www.continental-corporation.com

Департамент шин Continental

Відділення шин Continental является Z Як провідних виробників в мире включає через 24 дослідні та виробничі установить, штат яких налічує близько 49 000 співробітників и обсяг продажів в 2015 году.досяг €10,4 миллиардов широкий асортимент продукції і постійне інвестування в научно-дослідницьку діяльність робить істотний вклад в підвищення економічної ефективності та екологічних показників автомобільних перевезень

Шини для легкових та легковантажних автомобиля

Continental ч є найбільших виробників шины для легкових і комерційних автомобілів у Європі та № 4 в мире постачальник та конвеєри шин на автоскладальні на ринку заміни шин. Удосконалення продуктів преміум-класу Continental направлена на оптимізацію все елементів безпеки при мінімізації опоры коченню.

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.