Новий MERCEDES SPRINTER (шпигунські фото)

Кoмпaнія Mercedes-Benz прoдoвжує рoзрoбку спринтeр нaступнoгo пoкoління: фoтoгрaфи-шпигуни зняли прoтoтип нoвинки, виїxaв нa тeстувaння в Іспaнії. Oсoбливістю нoвoгo «спринтeрa» пoдшипники, щo впeршe в істoрії мoдeль oтримaє електричну версію.

 

Компанія Mercedes-Benz продовжує розробку спринтер наступного покоління: фотографи-шпигуни зняли прототип новинки, виїхав на тестування в Іспанії. Особливістю нового «спринтера» подшипники, що вперше в історії модель отримає електричну версію.

 

Закамуфльована модель являє себя пасажирський Van h високим дахом. При порівнянні ч нинішньою моделлю, следующего спринтер виглядає більш аеродинамічним. Серед нових дизайнерських елементів — оптика інша і більш масивна решітка радіатора.

 

Новий Mercedes-Benz буде пропонуватися в різних конфігураціях, в числі вантажного Ван вантажопасажирського Ван варіанти і кабіни ч шасі. Крім, клієнти зможуть вибирати между різними типами крыши напоминает.

 

На даний момент на колесах що мало известно, но Мерседес в підтвердив планирования інвестувати 450 млн євро в заводи в Дюссельдорфі і Людвигсфельде для підтримки производство моделі в Німеччині.

 

Компанія также будує новом заводе в Північному Чарльстоні, Південна Кароліна, щоб задовольнити зростаючий попит в Сполучених Штатах.

 

Поки Mercedes не поширюється на технічні характеристики, прот підтвердив планирования Zi создания електричного не было другого пути. Спринтер EV буде випускатися на підприємстві в Дюссельдорфі и компанія Гермес Germany склад першим большой замовником даної моделі — вона имеет венгерская сторона купити у німецької марки от 1,5 ТИС. Електричних фургонів.

Другие автоновини >>

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.