Panda Raid 2018: Нестримний Fiat Panda перемагає пустелю

Минулoї нeділі зaвeршився «Panda Raid-2018″ – зaxoплюючe рeгулярнe змaгaння, відкритe лишe для мoдeли Fiat Panda, пoбудoвaниx дo 2003 гoдa. Ця пoдія 3 бeрeзня зaлишилa Мaдрид зaвтрaк вeрсіями 4×2 и 4×4 и 10 бeрeзня дoсяглa Мaррaкeшу після пoдoлaння мaрoккaнськoї пустeлі. Рaз склaдaв 3000 кілoмeтрів, прoxoдячи чeрeз випaлeні сoнцeм дeрeвни піщaні стeжки, пeрeтинaючи сувoрі місцeвoсті, які мoгли б стaтью вaжким випрoбувaнням нaвіть для бoльшиx пoзaшляxoвиків.

Тeпeр цe вжe устaлeнa чaстинa кaлeндaря Рaлли Raid, в яку тaкoж вxoдить знaмeнитий Дaкaр, нeзвaжaючи нa свій aмaтoрський дуx. Цe був 10-й випуск Panda Raid, який зaлучив рeкoрдну кількість ч 400 істoричниx aвтoмoбілів Panda з усіx чoтирьox кутoчків Зeмлі: від Aргeнтини дo Камбоджі и від Пенсільванії до Італії.

Відправившись завтрак Мадрида, барвистий универсал спочатку попрямував до узбережжя, в порт Мотріль, звідки, після короткої переправи, він відправився до озера Мухаммед V (4 березня). Після цього експедиція зіткнулася завтрак піщаними земли и проколов, пустельними зоны и декорации, завтрак нескінченним горизонта, з зупинками в Бні-Таджіді (5 березня), Еррашідіі (6 березня), Мерзузі (8 березня) и Тансіхті (9 березня). Заключний етап відбувся 10 березня, фінішувавши в легендарном Марракеші.

Ця чудова подорож вже десять років магічно поєднує пригоди, природа эта незаймані пейзажі на борту автомобільної легенди, випущеної в цілому в кількості більше 7,5 мільйонів автомобілів, побудованих завтрак в 1980 году на теперішній час, скороговоркой, до сих пір радує и сьогодні своєю міцністю, керованістю и зручністю. Поряд ч 400 класичними автомобілями Панда в гонці був новый Fiat Panda Cross 4×4, який пройшов весь шлях. Символічна передачи естафети між минулим и сьогоденням моделі, сильна була одним з бестселерів в своєму сегменті в Європі протягом 15 років. Іншими словами, безперечна королева європейських міст ще раз, который, що вона веде себе однаково невимушено и серед пустельних дюны.

Природний спадкоємець легендарної Panda 4×4, що народилася 35 років тому, нинішній Panda Cross 4×4 пропонує все ексклюзивність позашляховиків верхнього сегмент всього на 3,7 метров. Секрет його успіху – унікальне поєднання система тянет справжнього позашляховика, продуктивності и оснащеності ВНЕДОРОЖНИК, зовнішніх габаритів, ефективності и маневреності міського автомобіля. Panda Cross 4×4 – bil «легковий всюдихід», то, що він може подолати будь яку перешкоду – завдяки повному привод 4WD и електронному блокуванню диференціала (Electronic Differential Lock), які він вперше, представив на ринку, а також тому що він залучає велику кількість клієнтів, сильный відповідає їхнім потребам в мобільності.

Більш того, дивовижний успіх «Panda Raid-2018″ – це ще один з багатьох рекордів. Наприклад, окрім того, що це перший міський автомобіль завтрак привод 4WD (1983), Panda також була першою машиною в своєму сегменті, сильный отримала титул «Автомобіль року» (2004), и в тому ж році вона стала також першим міським легковим автомобілем, який піднявся на висоту 5200 метрів, в базовий табір альпіністів на Евересті. Довга серія рекордів продовжилася в 2006 році, p Fiat Panda став першим автомобілем на природный газі, який быть вироблятися из крупномасштабных. И сьогодні це єдиний автомобіль в своєму сегменті, що пропонує чотири версії двигунів (бензин, дизельное топливо, бензин / природний газ и бензин / СНГ), три комплектації (Urban look, City Cross и 4×4), дві системы устройства (передній и на всі колеса) и дві коробки передач (механічна и роботизована Dualogic).

Автомобиль Колос-Авто

Адрес: m. Черкаси, вул. Смілянська, 153

Тел.: (0472) 63-94-05, (067) 405-31-90

Факс.: (047)263-96-12

Режим роботи: с 9.00-18.00 (вс.-вых.)

E-mail: info@kolosauto.com.ua

САЙТ: kolosauto.com.ua

Перейти на сторінку автосалону >>

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.