Porsche Carrera Cup France в Барселоні

Tsunami RT Centro Porsche Padova відправляється в Барселону, на перший етап PCCF. 22-24 квітня, на іспанському автодромі Circuit de Barcelona-Catalunya відбудеться стартовий етап Porsche Carrera Cup France, на якому виступлять українець Олександр Гайдай и француз Олександр Жуаннем.

Олександр Гайдай: «Circuit de Barcelona-Catalunya — досить легко логікою траса. У ній немає, как специфічних, неповторних особливостей, як, наприклад, Eau Rouge в Спа або Acqua Минералы в Імолі. Зате її легко зрозуміти и відчути. Вона дуже похож на Ле-Ман в певних поворотах, чимось нагадує Наварру. Середня на швидкості, не швидка и не повільна: це траса, на якій, в основном, 3-4 передача».

Каталонська траса, звичайно, не было известно, так сильным Monza, але зате це сама траса, де почалася історія перемог Міхаеля Шумахера в Феррарі. А это означает, Circuit de Barcelona-Catalunya — вже теж легенда автоспорта!

 

Отже, мы прямуємо в Каталонію. Два автомобіля в розфарбуванні Цунами боротимуться за перемогу в PCCF протягом сезон: це, звичайно, Олександр Гайдай — в заліку г-драйверів — и Олександр Жуаннем, якого в команді вже прозвище «Сашка-молодший» — 21-річний пілот, який виступав в єврокубку Формули-4 и в кільцевому монокубку Peugeot RCZ.

Програма гонки уїк-енду в Барселоні (час київський)

П’ятниця, 22 квітня

15.00-15.40 — вільні тренування, сесія 1
17.05-17.45 — вільні тренування, сесія 2

Субота, 23 квітня

11.55-12.40 — кваліфікація 1 и 2 кваліфікація
15.15-15.45 — перша гонка (30 хвилин)

Неділя, 24 квітня

11.10-11.40 — друг гонки (30 хвилин)

Новини по темі: Tsunami RT: український прапор на подіумі «12 годин Мюджелло»!

Всі останні новини про Цунами RT число дізнатися на її офіційному сайті, а також на сторінці команди у вас есть Facebook tsunami-rt.com и www.facebook.com/Tsunami.RT

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.