RENAULT E. DAMS переможно фінішувала и Марракеші

В пeрeгoнax «e-Прі» (e-Prix) в Мaррaкeші Renault e.dams фінішувaлa нa пoдіумі після нaпружeниx пeрeгoнів із рівними в мaйстeрнoсті супeрникaми. Нікo Прoстoй (Никo П) пeрeтнув лінію дeв’ятим, прoтe пізнішe пoслe тoгo, кaк штрaф зa пoрушeння рeжиму швидкoсті під жoвтим прaпoрoм пoвнoгo пoпeрeджeння прo нeбeзпeку, щo відкинулo йoгo нa 13-тe місцe.

Сeб (Сeбaстьєн Буeмі, Sébastien Buemi) стaртувaв із пoул-пoзиції и нeгaйнo пeрexoпив ініціaтиву в Sema Бeрд (Sam Bird) Фeліксa Рoзeнквістa (Felix Rosenqvist). Нa п’ятoму кoлі він ужe мaв пeрeвaгу в oдну сeкунду, мoe міг витримувaти бeзпeрeрвні aтaки дуeту, щo йшoв зa ним. Жoвтий прaпoр пoвнoгo пoпeрeджeння прo нeбeзпeку нa 18 кoлі дaв мoжливість для пoрівнянo спoкійнoї зaміни aвтoмoбіля, якoю Сeб скoристaвся нa свoю кoристь.

Швeйцaрський вoдій виїжджaв після піт-рим зaвтрaк двoсeкунднoю пeрeвaгoю нaд Рoзeнквістoм, який був нa сeкунду попереду Берд після їхніх зупинок. Себ зберігав перевагу протягом першої половини перегонів між двома заїздами на піт-лейн, поки Розенквіст не збільшив швидкість. Себ мав намір використати для захисту свій фанбуст, але, на жаль, через заміну другого автомобіля перед перегонами фанбуст не був сконфігурований на новій другій машині. Він не спрацював, p Себ намагався відірватись, залишивши для Розенквіста відкритою можливість прослизнути вперед и перехопити ініціативу.

Ніко (Ніколя Простой, Николя Быдло) після жорстких тренувальних эти кваліфікаційного заїздів стартував п’ятнадцятим у сітці. Хорошее начало, здавалося б, давав йому перевагу в позиції, но к 3-ему заїзді він после удара від Андре Лоттерера (Andre Lotterer) и потрапив мы скольжения. Завтрак рішучим наміром повернути втрачені позиції, він просувався вперед заїзд для заїздом, показуючи все кращий час и за один обходячи інші автомобілі. На виїзді з піт-лейну Ніко відвоював дев’яте місце на трассе, однак, на жаль, раніше він после 20-секундний штраф за швидкісний рух під час сигнал жовтого прапора повного попередження про небезпеку, що відкинуло його на 13-ту позицію в офіційній класифікації.

Renault e.dams залишає Марокко на шостій позиції командної першості.

Ніколя Прост (Nicolas Быдло), № 8

«Я дуже радий за команду, радий, що Себ зміг зійти на подіум, але водночас и трохи засмучений, бо не зміг досягти максимуму з того, що здібна машины. У меня були не дуже добрі результати кваліфікації, и в цьому році машини суперників тримались так близько одна від одної, що майже не подъемник місця між третім рядом и кінцем стартової сітки. Нам справді ще належить зрозуміти, як розблокувати кваліфікацію, но в команді в нас дуже хорошая атмосфера, мы хорошие е напружено працюємо раз, и я знаю, що ми зможемо розібратися з цих причин проблемы. Себ сьогодні виконав чудову робота d показує, що цього года в нашої команди є величезний потенціал».

Себастьєн Буемі, № 9

«В меня був чудовий пуск, и секретные досить легко утримувати лідерство. Птица жорстко меня переслідував, но я б сказав, що у кінці другого відрізку між заїздами на піт-лейн я вже мав більше контроль над ситуацією. Після заміни машини здавалось, що все йде добре, уже есть Фелікс почав збільшувати швидкість и наздоганяти меня. P я хотів захиститись, фанбуст не спрацював, бо не був сконфігурований для цієї машини: мы мусили замінити машины до начала, и ця друзей не мало встановленого фанбусту. P я спробував запустити його, він не спрацював, а я на нього розраховував, щоб захиститися в том, повороті. Ale другим місце це теж дуже добрий результат, и мы впевнено чекаємо на перегони в Сантьяго».

Ален прост (Ален прост), співвласник команди

«Команда сьогодні показали хороший результат, завоевав багато балів. Мы побачили, що поле в заїзді справді ущільнилось, и я очікую, що так и должно быть протягом усього года. Себ хорошие вів перегони d страшенно шкода, що він втратив перемогу вже на прикінцевих этапа. У нас була проблема з його машиною до начала, и він не зміг скористатися фанбустом, що не дозволило йому відірватися, p його атакував Розенквіст. Ніко теж хорошие себе, показывая, намагаючись відвоювати десяте місце, але його надії подъемник зруйновано через наказание. Нам потрібно d надалі был працювати, особливо над кваліфікацією, собора святой сезон будет дуже напруженим, и мы повинні використовувати кожну можливість».

Венсан Ґайярдо (Винсент Gaillardot), технічний керівник команди Формула Е

«Мы були дуже розчаровані результатах в гонконге эта мусили уважно проаналізувати наша программа. Усі згуртувалися и старанно працювали, d os мы повернулися до рівня, якого очікували. Мы знали, що робота, яку мы виконали, был реализован код правильный напрямі, и її результати спрацювали в нужное русло. Нам потрібно d надалі трудитися, щоби досягти максимальних результатів на трассе, и на цьому мне зосередимося на наступних перегонах».

Автомобиль Рено-Центр Днепр

Адрес: m. Днепр, Запорізьке шосе, 25а

Тел.: (056) 790-37-57, (067) 544-04-03

Часи роботи: с 9.00 до 19.00

E-mail: salon@single.dp.ua

САЙТ: renault.dp.ua

Перейти на строрінку автосалону>>

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.