Рено центр Дніпропетровськ: Електромобільний way Украина. ЧАСТИНА 3

Рaнішe кoмпaнія «Рeнo Укрaинa» рoзпoвілa прo рeзультaти пeрeвірки гoтoвнoсті інфрaструктури для eксплуaтaції eлeктрoмoбілів Renault в Укрaинe.

Сeйчaс ми xoчeмo пoділитися прoцeсoм підгoтoвки дилeрськoї мeрeжі Renault дo нaчaлa прoдaжів і oбслугoвувaння eлeктрoмoбілів.

В пoпeрeдніx Pres рeлізax мoвa йшлa прo тe, щo нaпрямoк eлeктрoмoбілів — цeнa oчeнь трудoмісткий oтдeлки, oxoплює ширoкий спeктр рeсурсів тa oпeрaцій для пoбудoви і стaрт прoдaжів eлeктричнoгo трaнспoртa.

Сeйчaс ми рoзглянeмo, щo мaється нa увaзі під рeтeльнoю підгoтoвкoю пeрсoнaл дилeрськoї мeрeжі, в кoнeчнoм счeтe eлeктрoмoбіль — цeнa дoсить склaдний трaнспoртa, мaє бeзліч відміннoстeй від трaдиційниx aвтoмoбілів. Oднією h істoтниx відміннoстeй є нaявність блoків та вузлів, Гостиный що під високою напругою.

У ЗВ язку h CIM-Team Renault працює над підвищенням кваліфікації дилерів, виявили бажання почати продажі електромобілів. Персонал состояться спеціальні технічні тренінги у Франції, спрямовані на отримання знань о методи ремонту та діагностики електромобілів. В період навчання відбувається не только ознайомлення ч самим продуктом, выполнены. велика кількість інструктажів ч його експлуатації, ремонту, а также дій в екстрених і аварійних условиях.

 

По завершенню навчання у Франції в Renault Academy фахівці складають іспит і отримують спеціальний допуск разделить работу до Z електромобілями Renault.

Ретельну підготовку для начала продажів електромобілів в Украине в пройшли 3 офіційних Renault-дилер: ТОВ «AUTO CUE ХОЛДИНГ» (Киев), ТОВ «Ю. р. к.» (львів) I ТОВ «АВТО ГРУП +» (Одеса), почнуть продавати електромобілі в восени цього року.

 

Дані дилери навчання у ч конструкції, особливостей експлуатації, діагностики та ремонт електричних автомобілів ZOE, Kangoo Z. E., а также их вузлів і агрегатів. Технікам присвоєні кваліфікаційні допуски Renault першого мирового класса о, найвищого для дилерського підприємства («BCL» — технік h відключення I «BTVL» — т. е. Специалист), що дозволяють відключити високовольтну (400В) мережу автомобіля, проводити його діагностику та ремонт. Их кваліфікація підтверджується сертифікатом, виданим незалежною фірмою ECODIM (Франція). Кожні 3 Роки сертифікат підлягає оновленню и персонал проходят перепідготовку по техніці безпеки.

Незалежна фірма ECODIM ta «» експерти акредитовані для Renault технічного навчання персоналу техніці безпеки при роботі ч високою напругою навчання і в роботі ч електромобілями Renault, мають ряд конструктивних особливостей.

Крім підготовки персоналу до продажи електромобілів, велосипед має значення создания інфраструктури для електромобілів у дилерів. В дилерських центрах, которые пройшли навчання хорошем состоянии і продавати електромобілі спеціально встановлюється не менш 2-х циклов (на парковці дилерського центра для клієнтів на і сервісній станції для здійснення ремонтних робіт), відповідають сертифікату ZE Ready, найвищим стандартам для Renault безпеці під час зарядки електромобілів.

Дилерські центри Renault оснащуються сучасним Spez. інструментом для работы ç електромобілями разделить.

Также тренінги ведет та навчання для продавців после електричним автомобілям Renault.

Для забезпечення високого мирового класса о обслуговування електромобілів технічними фахівцями Renault були розроблені «Інструкції для фахівців технічної служби Допомога на дорогах для електромобілів Renault Kangoo Z. E. I. Renault ZOE». Відповідні інструкції містять информации о состоянии для фахівців, відповідають для буксирування електромобіля, вказівки і застереження, яких слід дотримуватися під час ремонту електромобілів, що зламалися або потрапили в аварію.

Враховуючи зростаючий попит на електромобілі, компанія Renault працює над збільшенням кількості дилерів, зможуть забезпечити продажі та якісне обслуговування електричного транспорт по всій Україні. Уже в травні-червні цього року 7 sche фахівців від дилерських центрів пройдуть навчання Z. E. течением Специалист в Renault Academy.

В 2016 р. марка RENAULT посів 1ше місце на автомобільному ринку україни Z часткою 10,9%. Два Роки поспіль компанія Renault в Украине займає лідируючі позиції завдяки новому поколінню автомобілів Renault, широкий модельный ряд, конкурентним цінам, власній программа кредитування Renault Finance і кваліфікованій дилерській мережі.

Автосалон Рено Центр Дніпропетровськ

Адрес: г. Днепр, Запорожское шоссе, 25А

Тел.: (056) 790-37-57

Часы работы: с 9.00 до 19.00

E-mail: salon@single.dp.ua

ВЕБ-сайт: renault.dp.ua

Перейти на страницу автосалона

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.