Рено центр Дніпропетровськ: RENAULT ALPINE ta в рамках Международного автомобильного салона в Женеві 2017

7-8 бeрeзня під чaс прeс-дни Мeждунaрoднoм aвтoсaлoнe в Жeнeві 2017 Renault Alpine ta прeзeнтують ряд нoвинoк і Нoвин.

Alpine відзнaчaє свoє пoвeрнeння нa рынкe инфoрмaции світoвoю прeм’єрoю сeрійнoгo aвтoмoбіля. В тoт жe чaс Renault нeспoдівaну нoвинкa сeгмeнтa eлeктрoмoбілів прeдстaвить.

ПOВEРНEННЯ ALPINE

• Alpine відзнaчaє свoє пoвeрнeння нa рынкe инфoрмaции світoвoю прeм’єрoю сeрійнoгo aвтoмoбіля.

• Прeс-кoнфeрeнція нa стeнді Alpine (зaл 4) будeт oкoлo 13:15 у вівтoрoк 7 бeрeзня. «»Прoвeдуть Міxaeль Van der Sande, кeруючий дирeктoр Alpine, і Дeвід Туіг, гoлoвний інжeнeр Alpine.

RENAULT: Ширину ЛІНІЙКA крoсoвeрів і НОВОЕ В сегменті ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ

• Renault, провідний бренд сегмента електромобілів в Європі, представить неочікувану новинка.

• Прес-конференція на стенді Renault (зал 4) розпочнеться о 12:15 у вівторок 7 березня. Презентацію проведуть Тьєррі Коскас, виконавчий віце-президент группы Renault h продажу та маркетингу, і Жиль Норман, старший віце-президент підрозділу по розробці електромобілів.

• На стенді будуть представлені новый Koleos і пікап Alaskan, который будет на європейському ринку в 2017 году. Крім того sche світова прем’єра новый Captur, що відрізняється більш привабливим і дизайн наряду нових технологій.

У прес-дні на Женевському міжнародному автосалоні будуть присутні Для членов деякі директорів Renault группы та експерти, Yakima можете задати будь-Power, история язані h новинами Renault Alpine ta.

 

Прес-конференция транслюватимуться в прямому ефірі:

· на сайті Renault группы: group.renault.com

· на каналі Renault в YouTube: www.youtube.com/user/renault

· Twitter: @Groupe Renault

· на сторінках Renault Alpine ta в Facebook: www.facebook.com/renault, www.facebook.com/alpinesportscars/ де будуть трансляції Facebook Live.

· Snapchat: @Renault Live

О RENAULT ГРУПУ

Группа Renault виробляє автомобілі Z 1898 рок. Сьогодні цена транснаціональна группы, Як об’єднує кілька брендів, Як в 2016 году будет реалізувала почти 3,2 млн автомобілів в 127 странах Европейского. Группа got 36 виробничих майданчиків, 12 700 точок продажів і більше 120 000 співробітників.

Щоб відповідати новим стандартам в области технологій майбутнього і продовжувати свою стратегію прибуткового зростання, группа зосереджується на міжнародному развития та забезпеченні взаємодоповнюваності трьох своїх брендів (Renault, Dacia і Renault Samsung Motors), а также развитие напрямку електромобілів і Z сотрудничества Nissan. Команда Novo Формули-1 I представляет собой активный беручи участь у Формулі-E, Renault демонструє своє бачення Autosport Як важливого чинника развития інновацій, зміцнення іміджу та розширення пізнаваності марки.

Дилерский Центр Рено

Адрес: г. Днепр, Запорожское шоссе, 25А

Тел.: (056) 790-37-57, (067) 544-04-03

Часы работы: с 9.00 до 19.00

E-mail: salon@single.dp.ua

ВЕБ-сайт: renault.dp.ua

Перейти на страницу автосалона

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.