Ручне паркування відходить у минуле

Кoмпaнії і Bosch Дaймлeр прoдeмoнструвaли бeзпілoтнe пaркувaння aвтoмoбіля в рeaльниx услoвияx

Світoвa прeм’єрa відбулaсь у пaркінгу музeй Mercedes-Benz

  • Aвтoмaтизoвaнa службa пaркувaння нa смaртфoнів бaзі якoсті пілoтнoгo прoeкту выпoлнeны в гaрaжі музeй Mercedes-Benz
  • Кoмпaнія Bosch ствoрилa інфрaструктуру прoeкт и кoмпaнія Дaймлeр рoзрoбилa aвтoмoбільні тexнoлoгії
  • Бeзпілoтнe пaркувaння зaoщaджує чaс і знижує рівeнь стрeсу

Штутгaрт, Німeччинa. Ручнe пaркувaння відxoдить у минулe. У пaркінгу музeй Mercedes-Benz в Штутгaрті кoмпaнії і Bosch Дaймлeр рeaлізувaли нa прaктиці aвтoмaтизoвaнe пaркувaння aвтoмoбілів. Тeпeрь зa дoпoмoгoю смaртфoнa вoдій мoжe aвтoмaтичeски припaркувaти aвтoмoбіль в пoтрібнoму місці, нe відстeжуючи при цьoму кoжeн йoгo Рух. Автоматизований паркінг ? Цена важлива віха на шляху до безпілотного керування. Пілотний проект в паркінгу музей Mercedes-Benz є першим в мире інфраструктурним рішенням для повністю автоматизованої служби паркування автомобілів в реальних условиях з водіями без подписки. H початку 2018 року посетителей зможуть випробувати вспомни цей зручний сервіс для вас в паркінгу музей ta заощадити час, необхідний для паркування.

«Епоха безпілотного керування настане швидше, ніж может уявити. Автоматизоване паркування в музеї демонструє вражаючий рівень развития технологій», ? Майкл Хафнер, говорить керівник відділу безпілотного керування та активної безпеки Mercedes-Benz отлично. «Инфраструктура інтелектуальної из паркування її та ЗВ язок в транспортними засобами нам дали змогу побудувати автоматизований паркінг набагато раніше, ніж очікувалося», ? ділиться Герхард Штайгер, президент підрозділу Chassis Systems Control компанії Bosch.

Як за помахом чарівної палички: автоматичне переміщення до паркувального місця і назад

Теперь за допомогою смартфона і спеціального мобільного додатку ХТО голодный може замовити автомобіль будь -. Поїздка починається, коли безпілотний автомобіль під’їжджає до місця виклику. Повернути автомобіль так просто даже: клієнт виходить транспортного засобу в спеціальному відсіку паркінгу і повертає машине за допомогою мобільного додатку. Як только інтелектуальна система паркування ідентифікує автомобіль, Vin самостійно вирушає у призначене місце.

 

Создание автоматизованого паркінгу стало можливим завдяки взаємодії інфраструктури інтелектуальної из паркування компанії і Bosch автомобільних технологій компанії Mercedes-Benz. Встановлені у паркінгу датчики контролюють коридоре паркування. прилеглу зону, скеровуючи автомобіль. Технології автомобіля дозволяють безпечно реалізувати команди паркувальної поле I для потребителей вчасно зупиняють транспортний засіб. Датчики для інфраструктури паркінгу і комунікаційні технології розробила компанія Bosch. В свою чергу, компанія Даймлер надає користувачам приватний паркінг музей і пілотні автомобілі. Ç компанія Bosch налагодить взаимодействия между інфраструктурою та транспортним засобом і внесе необхідні изменения в сенсорні технології та програмне забезпечення автомобілів работали.

Перший в мире роботов разрешение автоматизованого паркінгу

Після прем’єri начнем інтенсивний етап і тестування. От початку проект контролювався місцевою владою (регіональною адміністрацією Штутгарт і міністерством транспорта землі Баден-Вюртембергу), а также експертами ч TÜV Rheinland з метою оцінки безпеки автомобільної і паркувальної технологій. Город мы надати остаточний разрешение відкриття першого в мире автоматизованого паркінгу в гаражі музей Mercedes-Benz на початку 2018 року должны регулювання. Таким чином, компанії і Bosch Mercedes-Benz на практиці зможуть перевірити, Як користувачі справлятимуться h автоматизованим паркуванням автомобілів. Наявні паркінги также бути модернізовані h використанням нових технологій. Для їхніх операторів безпілотне паркування означатиме більш ефективне використання паркувальних місць: -явиться можливість розмістити на 20% більше автомобілів на тій самій площі.

 

Группа компаній Bosch є провідним світовим постачальником технологій і послуг. У компанії працює близько 390 000 співробітників на всей территории стран мира (дані на 31 декабря 2016 р.). В 2016 году оборот будет становив компанії 73,1 млрд євро. Діяльність групп компаній Bosch ведеться за чотирма назначение напрямами: это решение для мобільності, Промислові технології, Споживчі товари, Будівельні технології та Енергетика. До группы компаній Bosch входять Robert Bosch GmbH о і 440 дочірніх підприємств і регіональних компаній приблизно в 60 странах Европейского. На один раз h партнерами в сфері продажів обслуговування і компанія Bosch представлены почти 150 европейских странах. Інноваційна энергии компанії є основою «» процвітання в майбутньому. У секторі наукових исследования і розробок зайняті 59 000 працівників при почти 120 містах на всей странах мира. Компанія Bosch поліпшує якість zhittya завдяки розробці інноваційних технологій с широким спектром можливостей і рішень, розроблених для zhittya.

Компанія була заснована в Штутгарті в 1886 р. Роберт Бош (1861-1942) Як «Майстерня точної механіки та електротехніки». Особлива структура власності Robert Bosch GmbH гарантує Групі компаній Bosch підприємницьку свобода, що дозволяє здійснювати довгострокове планування I спецификации имеют большую частку коштів для інвестування, забезпечуючи їй надійне будущее. Дев’яносто два відсотки акціонерного капіталу Robert Bosch GmbH належать благодійному фонду Robert Bosch Stiftung GmbH. Контрольним пакетом акцій, що голосують, володіє Роберт Бош Промышленности трастовый КГ і виконує функції власника на підставі довірчого управління. Інша частина акцій належить родині і Bosch Robert Bosch GmbH.

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.