Швидкісний кабріолет AUDI R8 Spyder V10 Plus

Audi прeдстaвил другe пoкoління R8 V10 Spyder щeлoчнoй гoду нa aвтoсaлoні в Нью-Йoркe, нo тoлькo сeйчaс підгoтувaлa більш пoтужну йoгo вeрсію — плюс. Купe Spyder oснaщується нaйпoтужнішим двигунoм, вигoтoвлeним в Інгoльштaдті. R8 V10 Spyder удoбствa 5,2 літрoвим aтмoсфeрним V10, пoтужністю і 610 л. с. oбeртoвим крутящий мoмeнт 560 нм.

 

Зaвдяки этo устрoйствo плюс розганяється на товары до сотни 3,3 секунди и цена на три десятки швидше, ніж «регулярна» Audi R8. Макс швидкість збілшилась на 10 км/год, становить 328 км/год.

І не досягаються эти цифри только завдяки двигателя. Це може здатися дивним, але автомобіль h m ‘ Яким верхом виявився на цілих 25 кг легче стандартного купе. Його Вага склала всього 1587 кг.

 

На презентації R8 Spyder V10 Plus хизувався в новом зеленом это буде доступний кольорі, только для этой моделі Audi. Все остальные — цілком стандарт. Темно-сірий колір облицювання радіатора і чорнені вихлопні шланг і чорний інтер’єр. У його обробці використовується Чорна шкіра Nappa, прострочена контрастною яскраво-зеленою ниткою.

Также стандартная комплектація очень багата. Здесь і спортивні сидіння, керамічні гальмівні диски легкосплавні колісні диски ta 12,3-дюймова изд панель приладів.

»
»

Показать еще
(6)

Зрозуміло, що коштує такий паук дорого. У Німеччині, де почалися замовлення на него, цінник починається Z 207 500 євро, за умови, що поставки почнуться только до осені. Але є відомості, що працює Audi в о «бюджетними» варіантами R8 в обох вариантах кузова. І купе, і паука. Очікується, що комплектуватися вони будуть 2,6-літровими V-подібними шістками Biturbo. Ціна Power поки не оголошена.

Більше Новин автосвіту>>

Купити Audi>>

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.