Світова прем’єра АБСОЛЮТНО НОВОГО LEXUS LC 500h

  • ДИНАМІЧНА РОЗКІШ — БІЛЬШ ЕЛЕГАНТНА, ЕКСПРЕСИВНА ТА ПЛАВНА ІНТЕРПРЕТАЦІЯ ФІЛОСОФІЇ ДИЗАЙНУ LEXUS L-FINESSE.
  • АБСОЛЮТНО НОВА БАГАТОСТУПЕНЕВА ГІБРИДНА СИСТЕМА.
  • НАДМІЦНИЙ І ВОДНОЧАС ЛЕГКИЙ КУЗОВ ІЗ БАГАТОВАЖІЛЬНОЮ ПІДВІСКОЮ ДЛЯ ЧІТКОГО КЕРУВАННЯ.

Дизайн, характеристики та майстерність виконання нового Lexus LC 500, вперше представленого Акіо Тойода на Північноамериканському міжнародному автошоу 2016 року, чітко позиціонують його як нове флагманське купе лінійки Lexus. Натхненний відомим концептом LF-LC, що дебютував у 2012 році, LC представляє зміну курсу в інженерному процесі, напрямку дизайну та знаменує початок нового етапу для бренда Lexus.

 

Після всесвітньої прем’єри LC 500 з двигуном V8 Lexus представляє абсолютно новий LC 500h, оснащений першою у світі гібридною системою Multi Stage Hybrid System, спеціально розробленою для автомобілів спортивного типу.

ДИЗАЙН: СПОКУСА І ТЕХНОЛОГІЇ

Поєднуючи авангардну елегантність із динамічними пропорціями купе, спокуслива форма нового LC 500h дотримується ключових елементів дизайну, пропорцій та візуального динамізму титулованого концептуального автомобіля LF-LC. LC 500h має елегантний екстер’єр, який являє собою експресивну і більш плавну інтерпретацію філософії дизайну Lexus L-finesse.

Унікальний контур фар LC 500h поєднує відокремлені ходові вогні денного світла у формі стріли з потрійною світлодіодною блок-фарою, ультракомпактна конструкція якої допомогла зберегти низьку лінію капота купе.

Новий LC 500h надійде у продаж із можливістю замовлення 20-дюймових литих дисків з алюмінієвого сплаву, а також 20- або 21-дюймових кованих дисків з алюмінієвого сплаву.

ЗАДОВОЛЕННЯ ТА КОМФОРТ

Абсолютно новий дизайн інтер’єру LC 500h продовжує тему динамічної розкоші дизайну екстер’єру. Салон поєднує елегантність, якість і витонченість першокласного купе Lexus. Зоні переднього пасажира була надана форма, яка розширюється вперед, забезпечуючи комфортний та затишний простір, а місце водія створювалося, щоб спонукати до енергійного керування і підтримувати впевненість водія.

Усе в новому інтер’єрі — якість оздоблення, прошита вручну шкіряна центральна консоль та панель приладів, а також облицювання дверей зі шкіри Алькантара — відображає рівень професіоналізму майстрів-такумі та увагу до деталей, якими вирізняється Lexus в усьому світі.

БАГАТОСТУПЕНЕВА ГІБРИДНА СИСТЕМА

Нова багатоступенева гібридна система поєднує такі елементи гібридної силової установки, як 3,5-літровий двигун внутрішнього згоряння V6, потужний електродвигун і літій-іонний акумулятор із чотириступеневою коробкою передач, встановленою позаду гібридної трансмісії. У результаті досягається більш прямий зв’язок між педаллю акселератора і прискоренням. Час прискорення автомобіля від 0 до 100 км/год — менше ніж 5 секунд.

Багатоступенева гібридна система Lexus також може працювати в режимі «M», який надає водієві можливість самостійно перемикати передачі для найбільш спортивної їзди, ніж будь-коли, на гібриді Lexus.

НОВА ПЛАТФОРМА

LC 500h — перша модель Lexus, яку буде побудовано на новій задньоприводній платформі, що є частиною нової фірмової архітектури автомобілів преміум-класу.

Центр ваги автомобіля було додатково знижено завдяки впровадженню численних технічних інновацій, які також сприяли зменшенню ваги кузова LC 500h. До них відносяться: алюмінієві капот і крила, алюмінієві накладки дверей, встановлені на корпус із вуглецевого волокна, кришка багажника з вуглецю і склокомпозиту, алюмінієві стійки передньої підвіски, компактні світлодіодні фари, ковані диски із легкого сплаву і дах із вуглецевого волокна.

Правильне розташування високоміцних сталевих елементів кузова зменшує вагу та покращує її розподіл, а також підвищує міцність кузова. Усе це забезпечує точні, передбачувані характеристики керування та більш швидку реакцію на кермі. Разом конструкція кузова та підвіска забезпечують абсолютно точне та легке управління автомобілем, яке поєднує високу чіткість керування, винятковий баланс та стійкість із комфортом їзди, притаманним флагманському купе Lexus.

ПЕРШОКЛАСНІ СТАНДАРТИ БЕЗПЕКИ

Поєднуючи камеру з радаром міліметрового діапазону для досягнення високих експлуатаційних характеристик, пакет систем безпеки Lexus Safety System+ серед інших включає: систему передаварійної безпеки PCS, яка допомагає запобігати зіткненню або знижувати ступінь їхньої тяжкості; адаптивний круїз-контроль, систему допомоги утримання у смузі руху Lane-Keep Assist (LKA), технологію автоматичного дальнього світла Automatic High Beam (AHB).

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.