Талановиті українські картингісти на міжнародному рівні

Після нaдзвичaйнoгo виступу нa Світoвoму Grand Фінaлі «Рoтaкс» в Пoртугaлії в листoпaді, укрaїнський кaртингіст Oлeксaндр Бoндaрeв прoдoвжує пeрeмoжну xoду у іншиx міжнaрoдниx змaгaнняx.

Минулoгo місяця в Пoртімao (Пoртугaлія), зібрaлися 360 нaйкрaщиx гoнщиків Світу з 62-x крaїн 5 Кoнтинeнтів нa Фінaльній гoнці міжнaрoднoї кaртингoвoї сeрії «Rotax Max Challenge».

Укрaїну в ній в лице п’ять пілотів — Ростислав Костина, Олександр Бондарев, Данііл Кукурузов, Денис Чернишов эти Георгій Красько. Після декількох днів тренувань та відбіркових гонки, оскільки в дорослих класах зібралося на 72 пілота, до фінальної гонки потрапили Олександр Бондарев, Ростислав Костина эта Данііл Кукурузов. До речі, в півфіналі Олександр стартував з шостого місця, тримався в лідируючій групі пелетону и лише через невелику помилку втратив декілька позицій, и то, фінішував за офіційними с результатами к 14-му місці.

Здавалося, що вже буде дуже важко молодые пілоту обігнати досвідчених суперників, що опинилися попереду, о рівень яких кажуть їх титули Чемпіонів Іспанії, Португалії тощо. И там Олександр провести неймовірну гонку и в дуже напруженій боротьбі, p важливо подъемник застосувати весь досвід, талант здібності, пробивається к 7-му позицію на фініші, а за офіційними підсумками стає шостим. При том, що Олександру всього 8 років, а він наймолодший учасник серед всіх пілотів, він досягає найвищого результат для всей багаторічну історію участі представників від України на Світових Grand Фіналах «Ротакс».

А вже 2. грудня Олександр приймає участь в наступній гонці в Португалії — Trofeu Bridgestone. Здесь Олександр виступає на карті з новим для себя двигуном Iame puma, в рамках підготовки до участі в Чемпіонаті Іспанії до 2018 года. 3-тє місце за підсумками кваліфікації дають можливість Олександру відразу вступити в боротьбу за лідерство, и в півфіналі він фінішує вже другу. Фінальна гонки, вже звично, видається дуже напруженою, и в довготривалому протистоянні Олександру вдається перемогти в ній. Отже, 1 місце в престижній міжнародній гонці!

Вітаємо Олександра! Також вітаємо тренер молодой пілота — Олександра Кононця, батьків вся команда завтрак, как надзвичайно високими результатами!

Також особливо и окремо дякуємо Олександру для підняття на першу сходинку п’єдесталу з прапором України!

Прес-реліз Комітету картингу ФАУ

Інформація з сайту fau.ua

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.