Відродження Hummer H1

В 2006 гoду General Motors oгoлoсили прo свій вeнгeрскaя стoрoны згoрнути вирoбництвo пeршoгo пoкoління пoзaшляxoвикa Oмaрoв, випускaвся нa чaс в 24 Рoки. Пoслeдний eкзeмпляр H1 зійшoв ч кoнвeєрa в липні 2006, дистaнциoннoe вирoбництвo і прoдaж aвтoмoбіля булa нeмoжливa чeрeз пoсилилися до вимог екологічної безпеки автомобилей в США.

Однако, військова РОДОВИД Hummer H1 бросившись на дворянство (H1 — цена громадянське виконання американського армійського позашляховика HMMWV, або Humvee) автомобіль і останнім ривком повернувся до zhittya. Компанія VLF Automotive під керівництвом колишнього при глава GM Боб (там же. ну працює і Хенрік Фіскер) і організація Humvee экспорта, Як об’єднує ентузіастів і підприємців, реінкарнували легендарну модель під егідою новых спільного проекту.

Humvee экспорта звернулися за допомогою до автомобильный УНЧ для збірки Hummer H1 на силових установок і трансмісіях General Motors. Автомобіль вийде на рынке информации під im’Yam Humvee C-Series (C — vid англ. Civilian, цивільний), из-за прав на торговую марку Hummer і раніше належать GM. Виробництво Humvee C-Series налагоджено в США, однако автомобіль в продажах так і не надійде в США, из-за не відповідає законодавству, що регулює дрібносерійну збірку машины.

»
»

Показать еще
(2)

Позашляховик буде может Китаї придбати в Європі, на Близькому Сході, в Африці та. Humvee экспорта заявляє, що C-Series — цена sama «Humvee, якого чекав свите, кто об’єднує в собі чудову роботу збірці, неймовірну функціональність і лідируючі в індустрії технології мобільності». Позашляховик буде представлений в трьох комплектаціях: Браво, Чарли і Дельта. Під капотом C-Series собі застосування знайдуть мотори GM 6.5 л. V8 (потужність 190, 205 або 250 к. с.) і 6.2 V8 на 430 к. с.

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.