В Украине випробували перший безпілотний броньований КРАЗ

КРAЗ, oблaднaний aвтoпілoтoм, прoдaжa пoпoвнити Лaви укрaїнськoї військoвoї тexніки. В дaний чaс зaвeршeні VSI нaлaгoджувaльнo-випрoбувaльні рaбoты пo прoeкту «Бeзпілoтний aвтoмoбіль КРAЗ».

Пeрший «рoзумний» вітчизняний aвтoмoбіль спeціaльнoгo признaчeння ствoрeнo нa бaзі aрмійськoгo брoньoвaнoгo автомобіля КрАЗ-Spartan. Новаторський для страны проект не реалізувати, завдяки тісній сотрудничества єдиного народа виробника вантажної техніки — ПАТ «АвтоКрАЗ», і Запорізької інжинірингової компанії «Інфоком Ltd».

 

Вітчизняний автопілот Pilot Drive, встановлений на КРАЗ-Спартані, удобства комплекс спеціальних датчиків, що дозволяють автомобілю легко орієнтуватися в дорозі. Имеют свои числі на тепловізор системою автоматичної цілевказівки і захоплення, відеокамера ч охопленням 360?, передній і задній радари для виявлення перешкод, далекомір, ємнісний датчик присутності людини в радіусі 18 метрів. Завдяки системі Pilot Drive, КрАЗ-навколо Spartan легко розпізнає ширину дороги, а также перешкоди, Гостиный що его. Система аналізу і прийняття рішень спрацьовує судьба для секунди, що дозволяє автомобілю миттєво реагувати на перешкоди.

 

Управління беспітоним КРАЗ-Спартаном може здійснюватися за допомогою планшетного, «розумної» варежки» або операторської станції.

 

ЗВ язок із автомобілем здійснюється за цифровими радіоканалами передачі данных WiFi/Wimax, радіус ЗВ язку от 10 км до 50 км Додатково безпілотник оснащение программно-апаратним комплекс «Smart Drive» I навчанням у режимі реального часу «Teach-inDrive», в якому система запам’ятовує задания маршрута. Координати проходження для занесення в базе данных передаються через GPS через супутник.

 

Мета создания безпілотного броньованого автомобіля КРАЗ — Допомога в зоні бойових дій для мінімізації ризиків і збереження zhittya особового склада при виконанні різних тактичних завдань. КрАЗи на автопілоті відмінно впораються ч перевезенням боєприпасів, продовольства, палива, медикаментів в зону бойових дій і поранених — из этого зони. Як правило, такі пересування истории язані ч підвищеним ризиком бути підбитими, и при невеликий і маневрений безпілотник КрАЗ-Spartan поцілити буде не просто. Та даже если бойовий снаряд і влучить, не постраждають человека.

 

Презентація інноваційного народа продукта першого вітчизняного «безпілотника» КрАЗ-Спартан, на виставці «Зброя та БЕЗПЕКА», яка проходитиме в Києві 11-14 жовтня.

 

Переглянути тормозной видео: Безпілотний автомобіль КРАЗ. Випробовування на полігоні.

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.