7 з половиною відмінностей американської Tesla від європейської

961a31056193293ba03ea986598c746c

Инфoрмaция рaзмeщeнa нa прaвax рeклaмы:

A чи знaли ви прo тe, щo Тeслa зі Спoлучeниx Штaтів відрізняється від тaкoгo ж eлeктрoкaру, вигoтoвлeнo під єврoпeйський ринoк? Різниця між ними будe нe тільки в oптиці.

Aмeрикaнськe зaкoнoдaвствo в сфeрі aвтoмoбільнoгo трaнспoрту відрізняється від нaшoгo. Відпoвіднo і вимoги дo мaшин, щo вигoтoвляються пользу кого збуту нa місцeвий ринoк, будуть різними.

Гoлoвні відміннoсті між «єврoпeйкoю» і «aмeрикaнкoю» пoлягaють в нaступнoму:

Зaрядні пoрти

Aмeрикaнський рoз\’єм интересах зaряду бaтaрeї Тесла

А в такой мере виглядає зарядний порт європейського зразка

Tesla з Америки має однофазний зарядний пристань. Це власний порт Тесла, постійний і змінний струми надходять по вине одні й ті самі контакти гнізда. Це типовий американський підхід, практичний і ергономічний — так оно и есть, не надто зручний для того використання в Європі. Потужність — вплоть до 7 кВт/год, тривалість повного заряду — від 12 после 15 годин.

Альтернативні і більш швидкі варіанти відновити запаси енергії:

  • Станція Chademo, потужність — 50 кВт/бадняк;
  • CCS Combo Type 1, потужність — 100 кВт/годик.

В свою чергу європейські екземпляри мають 3-фазні зарядні пристрої. Їх потужність коливається від 16 поперед 22 кВт/год, а тривалість заряду становить всього 4-6 годин. Як і пользу кого Тесла з Америки, можна заряджатися после допомогою Chademo — або CCS Combo Type 2 (100 кВт/время).

Прозора історія автомобіля

Такої опції немає в Європі. У адью-який момент ви можете дізнатися до настоящего времени, що вас цікавить стосовно машини: скільки разів вона проходила В таком случае, чи мали місце ремонтні роботи, чи відкривалися подушки безпеки тощо.

Сервіс, вслед за допомогою якого можна отримати цю інформацію, називається CARFAX. Звичайно, в даному випадку мова йде для вживані Тесли.

Аби перевірити європейський автомобіль держи предмет прихованих пошкоджень, вас потрібно фізично перебувати в одній з європейських країн. Є альтернативний варіант: звернутися числом допомогу до компанії-посередника, яка має своїх представників в Європі. Вони зможуть перевірити Теслу получи наявність прихованих пошкоджень перед того, як ви после неї розрахуєтесь.

Гарантія для Tesla

Ще один важливий побудь на месте, який стосується старих електромобілів: мотор з американського аукціону не має гарантії. Увесь транспорт, що потрапляє получай торговельні майданчики, в цій країні вважається списаним. В якості підтвердження цього силач отримує Salvage Certificate, в якому вказана причина всех причин списання. Наприклад, вона була знайдена поліцією після вкрадення нежто за американськими мірками кепсько відремонтована і тепер «не підлягає відновленню».

Для європейський вторинний ринок гарантія поширюється і ви зможете полагодити Tesla, придбану в Німеччині чи Нідерландах, в одній з країн континенту.

Wi-Fi, модем і по сей день, що стосується інтернету

У Tesla з Америки замість звичайної сім-карти використовуються віртуальні eSIM. І навіть якщо в таку машину ви спробуєте вставити українську сім-карту, інтернет працювати неважный (=маловажный) буде: для цього потрібно змінити конфігурацію автомобіля з американської бери європейську.

Ви можете зробити це в TESLAONE: компанія спеціалізується получи и распишись продажі та обслуговуванні електромобілів цієї марки. После этого знають все про Тесла і допоможуть вы підібрати найкращий варіант автомобіля зі Штатів чи Європи! Компанія має власний автосалон у Києві, дескать ви можете пройти мира-драйв будь-якої моделі Тесла.

Стабільний інтернет на Tesla — не розкіш, а необхідність. Адже установка отримує всі оновлення «через повітря», і якщо маловыгодный підключати її до мережі якийсь дни, то вона втратить сертифікат. Його доведеться відновлювати, а це довгий і малоприємний процес.

Навігація

Вслед замовчуванням в Tesla з США защищать карти Північної Америки. Не принимая во внимание європейської навігації ви безвыгодный зможете побудувати маршрут і відповідно далеко не зможете користуватись автопілотом.

Автопілот

У праздник же час у «зірково-смугастих» більше можливостей на автопілоту. Наприклад, при активному автопілоті потрібно если торкатись керма приблизно один раз на 20 кілометрів. У пирушка час як на електрокарах європейського виробництва ви повинні будете робити це кожні 20 секунд.

Оптика і її сертифікація

Як і всі автомобілі зі Сполучених Штатів, Тесла відрізняється оптикою: у неї інше розсіювання світла, також вона оснащується червоними задніми покажчиками повороту. Чтобы експлуатації такого транспортного засобу в Україні вас потрібно буде пройти сертифікацію.

Ой ли? і головна відмінність Тесла з США — це ціна: держи одному зі страхових аукціонів ви можете придбати електромобіль з пробігом держи 15% і навіть 20% дешевше, ніж в Європі ли на нашому внутрішньому ринку. Якщо ж йдеться для нову Tesla, то в Україні вигідніше замовити її в одній з європейських країн — Німеччини альбо Польщі.

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.