Ферстаппен впевнено виграв у Імолі, Хемілтон врятувався від провалу

Нa пoдіумі в Ітaлії нeспoдівaнo фінішувaв Лaндo Нoрріс.

Після нeймoвірнoгo пeршoгo Грaн-прі Фoрмули-1 в Бaxрeйні пілoти видaли нe мeншe цікaву гoнку в Імoлі, чoму пoсприяв дoщ, щo прoйшoв пeрeд стaртoм.

Квaліфікaцію нaпeрeдoдні вигрaв Люіс Хемілтон, але вже в старті він поступився позицією Максу Ферстаппену, який вийшов в лідери з третьої позиції. Відзначимо неустойка Переса, який з другої стартової позиції опустився нате четверту, пропустивши ще і Леклера.

А стартові переміщення закінчилися аварією Латіфа, який зіткнувся з Мазепиним і виявився в погребок'єрах. Автомобіль безпеки, під яким у рама'єри в'їхав Мік Шумахер, але німець конец ж втримався на трасі.

Взагалі на молодих гонщиків гонка видалася непростою — для Шумахера ми згадали, Мазепин багато програвав из-за ходом гонки, а в гонці традиційно про себе розвернувся, але найбільше проблем було у Цуноди, який ще в кваліфікації розбив болід і стартував останнім, кілька разів вилетів у гравій, отримав ремиз за порушення кордонів траси і в підсумку фінішував позировка топ-10, хоча в якийсь этап гонки навіть вів боротьбу з Хемілтоном.

Після стартових потрясінь, після 10-го кола ситуація в гонці заспокоїлася. Траса підсихала і тепер виникло питання, если пілоти поїдуть за сликом. Ризикнула личный состав Ред Булл, причому з лідером гонки Максом Ферстаппеном, який спровокував хвилю піт-стопів.

Близко, Макс зробив це довременно. Сам він тільки виграв, адже никак не підпустив до себе Хемілтона, який рвався спервоначалу, а ось Льюїс на Medium помилився, адже быть спробі обгону кругового вилетів у гравій і розбив переднє антикрило. Хемілтон ще й довго далеко не міг виїхати з гравію, забуксувала і лише спиной зумівши виїхати. В результаті лідер чемпіонату втратив дуже багато часу і від повного провалу його врятувала наступна ситуація.

До слова відразу після аварії Хемілтона Рассел і Боттас зіткнулися (обидва звинувачували в аварії Водан одного і виявити винного відразу приглаженно). Але факт в тому, що насквозь розбиті боліди і купи уламків получи и распишись трасу спершу виїхав автомобіль безпеки, а незабаром дирекція і зовсім припинила гонку.

Повторный запуск було прийнято рішення проводити з поддай жару і Ферстаппен легко зберіг позицію, відправившись следовать перемогою. А ось за його спиною Норріс вийшов в друге місце, пройшовши Леклера. Около цьому Ландо був сверху Soft, тоді як конкуренти сверху Medium. Все це позначиться потім, если їх наздожене Хемілтон, який в рестарт був 8-м.

Кіл следовать 15 до фінішу ситуація склалася таким чином — Ферстаппен издали попереду, Норріс за стертих шинах стримував двушничек Феррарі, до яких підібрався Хемілтон. В соответствии с черзі Льюїса розібрався з усіма конкурентами — Норріс здався всього ради 3 кола до фінішу.

Після цього Хемілтон видав краще танец в гонці і заробив додатковий раут, завдяки якому дотримав лідерство в чемпіонаті.

Відзначимо невдачі Переса, якого також кілька разів розвернуло і він фінішував позитура топ-10.

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.