Хемілтон виграв гонку в Іспанії, тактично перегравши Ферстаппена

Мaкс зрoбив всe від сeбe зaлeжнe, щoб прoтримaти інтригу дo кінця гoнки.

Чинний чeмпіoн світу, пілoт Мeрсeдeс Льюїс Xeмілтoн стaв пeрeмoжцeм Грaн-прі Іспaнії Формули-1.

Це п'ята поспіль перемога Хемілтона в Барселоні і 98-а в впадина'єрі.

Незважаючи в перемогу в кваліфікації, перемога в гонці Льюїсу далася каверзно — вже в першому повороті він поступився лідерством Максу Ферстаппену, який шелковица же почав нарощувати перевагу.

Быль, майже відразу на трасу виїхав автомобіль безпеки — це Цунода небезпечно зупинився сверху трасі і його машину слід прибрати.

Після рестарту лідери вже їхали в одному темпі, Хемілтон тримався получай відстані 1-1,5 секунди від Ферстаппена, але атакувати весь ніяк не вдавалося. Из этого следует зрозуміло, що переможець гонки визначиться в результаті тактичної боротьби двох команд.

Першим получи піт поїхав Ферстаппен, однак механіки забарилися і Макс втратив 2-3 секунди после невдалу зупинку. Це дозволило Хемілтону затриматися бери трасі. В результаті Льюїс хоч і повернувся після свого заїзду в бокси в 5 секундах позаду Макса, але з шинами, які получи и распишись 5 кіл новіші.

Льюїс швидко наздогнав Ферстаппена, але вирішив безграмотный тиснути на нього, а знову поїхав у бокси, отримав свіжу гуму і 22 кола, щоб відіграти 22 секунди. Ред Булл вирішив маловыгодный закликати Макса в бокси, сподіваючись, що переваги вистачить, але в команді помилилися.

Хемілтон став стрімко наздоганяти Макса і вслед за 6 кіл до фінішу дістав лідера, відразу пройшовши його.

Аминь, що зміг зробити Ферстаппен, це заїхати в бокси после свіжою гумою і показати краще танец в гонці, заробивши додатковий раут.

Додамо, що топ-3 замкнув Боттас, але він програв сверху старті позицію Леклеру і хоч, знов-таки любезно, пройшов пілота Феррарі, але довго був позаду того, тому безграмотный взяв участь в боротьбі лідерів, а Леклер фінішував четвертим. Замкнув топ-5 Серхіо Перес.

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.