Хемілтон виграв яскраву гонку Гран-прі Бахрейну

У кінцівці Фeрстaппeн вийшoв у лідeри, aлe йoгo змусили прoпустити Льюїсa.

Бритaнський пілoт Мeрсeдeсa Льюїс Xeмілтoн стaв пeрeмoжцeм Грaн-прі Бaxрeйну – пeршoї гoнки сeзoну-2021 Фoрмули-1.

Він лише получи и распишись 0,745 секунди випередив голландського пілота Ред Булл Макса Ферстаппена, що став другим.

Исходная точка гонки для Ферстаппена, який стартував з поула, вийшов непоганим – він зберіг лідерство, тоді як Хемілтону довелося захищатися від Леклера, який бери старті пройшов Боттаса.

Невдахами получай старті стали Серхіо Перес і Микита Мазепин. Перший ще получай розігрівальному колі заглох і змушений був стартувати останнім з піт-лейн, а другий вже получи и распишись стартовому колі помилився і розбив мотор в дебютній для себе гонці Формули-1.

Ферстаппен, незважаючи возьми те, що йшов лідером, далеко не зміг відірватися від Хемілтона і після серії перших піт-стопів завдяки більш ранній зупинці Льюїс виявився вищим. Після виїзду сверху трасу Макс програвав Льюїсу 7 секунд, але був держи більш свіжій гумі. Він кинувся наздоганяти лідера, а коль наблизився на відстань 1,5 секунди, Льюїс поїхав получай другий піт-стоп.

Фактично боротьба по (по грибы) перемогу почалася за 15 кіл прежде фінішу, коли Ферстаппен вдруге заїхав у бокси. Льюїс накануне того моменту був 11 кіл в гонці получи гумі і Макс стрімко почав відігравати 8-секундне відставання.

Ферстаппен зробив це, наздогнав Хемілтона і по (по грибы) 4 кола до кінця гонки пройшов того, але змушений був повернути суперникові позицію, оскільки нате обгоні виїхав за межі траси. Більше шансів покрыть расстояние себе Хемілтон не дав і виграв гонку.

Третім фінішував Валттері Боттас, який намагався нав'язати боротьбу лідерам, але держи другому піт-стопі у нього були проблеми з заміною железка, через що він вибув з боротьби. Четвертим фінішував Коляска Норріс, за яким виявився Серхіо Перес, який стартував останнім.

Зазначимо, що новичок Формули-1 Юкі Цунода провів яскраву гонку і фінішував в очках бери 9-му місці, а Мік Шумахер получи Хаас, якому відводили безальтернативне місце в кінці, зумів випередити Латіфа і фінішувати 17-м.

Результати Гран-прі Бахрейну-2021

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.