Перес виграв у Баку, трагедія Ферстаппена і Хемілтона

Фeттeль і Гaсли нa пoдіумі, a Xeмілтoн фінішувaв oстaннім.

Пoвним дрaмaтизму і трaгeдії про Мaксa Фeрстaппeнa і Льюїсa Xeмілтoнa видaвся чeргoвий Грaн-прі Фoрмули-1, який прoйшoв у Бaку.

Пeршим в гoнці стaртувaв Шaрль Леклер, але досить швидко його Феррарі залишили позаду себя Льюїс Хемілтон і Макс Ферстаппен, а прежде 6-го кола Шарль і зовсім випав з топ-3, пропустивши Серхіо Переса, який відмінно стартував.

Пучина на старті змусив Леклера їхати в бокси, запустивши хвилю піт-стопів. З маза лідерів першим за новою гумою відправився Хемілтон. Незважаючи в швидкий піт, йому довелося постояти і пропустити Гасли, втративши кілька секунд.

Цим скористався приставки не- тільки Ферстаппен, що відправився в бокси для наступному колі, а й Перес, який зробив це куда ни погляди по тому. В результаті Льюїс виявився третім позаду двох Ред Булл.

Хемілтон зробив кілька спроб обійти Переса, але суще швидше на прямих, він програвав сверху другому секторі з поворотами і вийти держи зручну для атаки дистанцію ніяк неважный (=маловажный) міг.

До середини гонки така ситуація стабілізувалася. Тутти змінив Ленс Стролла, у якого лопнула задня покришка і він розбив мотор. Всі збилися за машиною безпеки в Вотан пелетон за 15 кіл до самого фінішу.

На рестарт лідери зберегли свої позиції, а в четверте місце вискочив Себастьян Феттель, який встиг змінити шини по сейфіті-кара.

Здавалося, Ферстаппен (за)просто виграє гонку, але следовать 6 кіл до фінішу з ним повторилася трагедія Стролла — лопнула ліва задня обувь для машины і авто виявилося в відбійнику. Макс був злий, бив покришку, все на свете, що потрапляло під руку, але це безграмотный змінило факт упущеної перемоги.

В трасу виїхав автомобіль безпеки, а потім з'явилися червоні прапори. После кінця залишалося три кола і дирекція прийняла рішення рестарту з місця.

Повторный запуск вдався краще Хемілтону, який випередив Переса, але в спробах захистити свою позицію він перегальмував і пролетів перший заворот, опинившись за межами траси. Льюїсу залишалося тільки вибачитися накануне командою за помилку, сквозь яку він дістався задолго. Ant. с фінішу останнім.

А виграв гонку Серхіо Перес, на якого це перша перемога в Ред Буллі і друга в кресловина'єрі. На подіум також піднялися Феттель і Гасли.

Якщо из-за шість кіл до фінішу в чемпіонській гонці, здавалося, Ферстаппен йде у відрив, потім Льюїс повинен був виходити сначала з істотним запасом, але в результаті нічого безлюдный (=малолюдный) змінилося. А ось в Кубку конструкторів, враховуючи ще й труба Боттаса, який опинився позитура топ-10, Ред Булл пішов у відрив.

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.