Цоколь для світлодіодної лампочки, чи дійсно він важливий?

Як відомо, найбільш популярними та розповсюдженими продуктами серед сучасних водіїв вважаються світлодіодні лампочки. Вся справа в тому, що вони порівняно із іншими оптичними приладами, мають велику кількість переваг. Крім цього вони дозволяють власнику без особливих зусиль не тільки покращити рівень підсвічування дороги, але й зовнішній вигляд всього авто.

Безмовно, для отримання бажаного ефекту, необхідно із самого початку правильно обрати світло діоди. Тут доведеться у першу чергу розібратися із цоколем. Це така металева частина на лампочці, яка контактує із електричною проводкою машини. Саме тому, якщо підібрати не підходящу лампу, вона просто не зможе повноцінно виконувати поставлені задачі.

Кожен окремий транспортний засіб в залежності від виробника оснащується окремими цоколями, які до того ж відрізняються в залежності від самого оптичного приладу в машині. Тут можуть використовуватися для головної оптики Led лампи HB3 або Н7.

На наступному етапі доведеться розібратися із конструкційними особливостями самих фар. Вся справа в тому, що кожна лампочка із окремим цоколем може встановлюватися тільки у відповідну фару.

Основні переваги світлодіодних ламп для автомобіля.

  1. По-перше, це найбільш економічні пристрої, які під час функціонування витрачають мінімальну кількість енергії. Саме тому власник може не перейматися за надмірну напругу на автомобільний генератор. Таким чином, цей пристрій зможе пропрацювати у безперебійному режимі на протязі довгого часу.

  2. По-друге, світло діоди економлять не тільки енергію, але й топ ливне паливо, що в свою чергу дозволяє значно зекономити.

  3. По-третє, у порівнянні із іншими продуктами світло діоди здатні працювати на протязі 50000 годин.

  4. По-четверте, компактні розміри та форма таких продуктів, дозволяє їх використовувати для різних приладів в машині. Це може бути як головна система освітлення, так і додаткові оптичні прилади.

  5. По-п’яте, такі лампочки майже не нагріваються. Саме тому не пошкоджують навіть пластмасові фари.

  6. По-шосте, кожен автомобіліст має можливість підібрати для власного авто діоди із відповідною кольоровою температурою.

Підводячи підсумки, хотілося б іще раз зазначити, що не тільки світло діоди, але й все інші оптичні продукти для автомобіля, повинні обиратися у залежності від цоколя. Тільки у цьому випадку вони ідеально розмістяться у необхідному місці, та зможуть справлятися з усіма своїми функціями на вищому рівні.

Якщо ви не знаєте, як саме підібрати правильний цоколь лампи, просто ознайомитися із інструкцією по експлуатації машини. Також можна демонтувати старий прилад, на якому присутнє маркування.

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.