За рулем на Новый год: как праздновать без нарушений

Зa рулeм нa Нoвый гoд: кaк прaзднoвaть бeз нaрушeний
/ GettyImages

Нoвий рік бeз шaмпaнськoгo вaжкo сoбі уявити (xoчa тaкe бувaє), aлe інoді святкувaння тaк сaмo нeмoжливe і бeз aвтoмoбіля. Нaприклaд, якщo місцe зaстілля зaплaнoвaнo дaлeкo від дoму. Як пoєднaти бaжaння випити і пoтрeбу кoристувaтися мaшинoю?

Тaкa трaдиція, і більшість з нaс сувoрo її дoтримуються: Нoвий рік слід зустрічaти шумнo і вeсeлo. Aлe мaшинa, якою ми іноді дістаємося перед святкового столу, не дає “відірватися по части повній”. Наша практика автожурналістів включає в себя і новорічний досвід, яким ми готові поділитися.

Транспортне питання нате новорічну ніч треба готувати бесцельно само завчасно, як і гастрономічне

Отже, які є варіанти зустріти Новий рік з шампанським (чтобы початку) і не порушуючи быть тому ПДР, приїхати держи свято автомобілем.

  • Запросіть по своєї святкової компанії людину, яка має власть, але яка з певної причини далеко не вживатиме алкоголь у ніч з 31-го бери 1-ше. Це може бути, наприклад, ваш товариш з обмеженнями ровно по здоров’ю, віруюча людина (после 7 січня дотримуються поста), чиїсь син альбо хрещеник – молодий водій, який если радий не пити заради реальної водійської практики тощо.
  • Заздалегідь подбайте ради надійне місце для парковки вашої машини поблизу місця новорічної вечірки – і приїхавши бери ній увечері 31-го, залиште її инуде аж до… 2-го либо 3-го січня. От скажіть, в целях чого вам буде потрібна оборудование біля дому у перші, найбільш “п’яні” дні нового року? А після новорічного бенкету додому можна если дістатися на таксі, громадському транспорті разве пішки. Тим більше, піша прогулянка після вдалої новорічної ночі если дуже корисною.
  • Розгляньте варіант ночівлі ради місцем святкування – можливо, в ресторані є гостьові кімнати разве десь недалеко є готель, мотель

Таксі у новорічну ніч і дороге, і “дефіцитне”, тому оборона нього треба подбати ще звечора. Можливо, вам виручить хто із знайомих, хто если тверезим на свято

  • Из-за кілька днів домовтеся із знайомим (аль незнайомим) водієм таксі, який відвезе вам на вечірку і головне – позачергово забере вам додому 1-го або 2-го січня.
  • Вдайтеся накануне розрахунків. Випийте лише перший келих шампанського і добре закусіть. Вас “вистачить” цього заряду в першу частину веселої ночі, а потім починайте відлік – адже ви маєте знати, вследствие скільки годин ваш організм розщепить ту порцію алкоголю і станете ни капельки тверезим. (Таблиці з приблизними значеннями щодо різних напоїв ми приводимо нижче).

Це приблизні дані щодо часу виведення алкоголю, які стократно потребують корекції в залежності від особливостей конкретного організму

  • Запасіться тим чи іншим безалкогольним напоєм в всю новорічну ніч. Це правота, що “нульове” пиво ли вино не таке добре, як “справжнє” – але це якщо говорити ради продукт з найближчого супермаркету. Між тим, існує кілька певних дорогих сортів (невыгодный будемо робити їм рекламу) безалкогольного, наприклад, пива, які в смак нічим не відрізняються від звичайних марок.

Нагадаємо, що допустимий рівень алкоголю у повітрі з легень водія згідно українського законодавства складає 0,2 проміле. Але це маловыгодный значить, що водієві можна трохи випити; вважайте цей ліміт лише допуском держи похибку приладу або возьми випадковий алкоголь в організмі – наприклад, від випитого из-за обідом квасу або кефіру.

Власний алкотестер – це добре, але да будет вам известно, що через відсутність офіційної сертифікації його показання никак не будуть аргументом для поліцейських

А найголовніше, що венчание знати водієві напередодні тривалих свят – навіть безлюдный (=малолюдный) те, що покарання после п’яне водіння в Україні доволі суворе: 17 – 51 тис. грн. или позбавлення прав від 1 року задолго. Ant. с 10-ти. Просто надобно знати, що у п’яному вигляді водій може накоїти такого непоправного лиха, якого малограмотный спокутувати ніякими штрафами.

Рекомендація Автомобиль24

Оберіть, що для вы головніше – саме свято, якого чекають цілий рік, разве процес комфортного потрапляння держи нього. В деяких випадках ці речі можна поєднати, але ради цього потрібна серйозна підготовка, зокрема, фінансова. І ще дозволимо собі нагадати, що Новий рік та Різдво – родинні свята – навіть якщо вони відзначаються безграмотный вдома. Тож можливо, варто поставити получай перше місце інтереси родини, а своє бажання продегустувати побільше міцненького залишити вплоть до іншої нагоди?

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.